Bayernu nemški superpokal

Kategorija: Nogomet Sat, 05 Aug 2017 23:17:00 +0200 Dortmund - Nemški nogometni prvak Bayern je pospravil prvo lovoriko v novi sezoni. Potem ko Bavarci v pripravljalnih tekmah niso blesteli, so danes v superpokalnem obračunu premagali lanske pokalne zmagovalce, velike tekmece iz Dortmunda. Po rednem delu je bil izid 2:2 (1:1), po strelih z bele točke pa je Bayern premagal Borussio s 5:4. Borussia je Bayern gostila na svojem stadionu pred številnimi glasnimi privrženci in dvakrat vodila. Za 1:0 in 2:1 sta poskrbela Christian Pulisic (11.) in Pierre-Emerick Aubameyang (71.), toda Bayern se je vrnil najprej z golom Roberta Lewandowskega (18), tri minute pred koncem pa je po strelu Joshue Kimmicha žogo v svojo mrežo preusmeril Lukasz Piszczek (87). Pri strelih z bele točke so bili nato natančnejši Bavarci, ki so zgrešili le enkrat, domači pa dvakrat, tragični junak je bil ...

Kategorija: Nogomet Sat, 05 Aug 2017 23:17:00 +0200 Dortmund – Nemški nogometni prvak Bayern je pospravil prvo lovoriko v novi sezoni. Potem ko Bavarci v pripravljalnih tekmah niso blesteli, so danes v superpokalnem obračunu premagali lanske pokalne zmagovalce, velike tekmece iz Dortmunda. Po rednem delu je bil izid 2:2 (1:1), po strelih z bele točke pa je Bayern premagal Borussio s 5:4. Borussia je Bayern gostila na svojem stadionu pred številnimi glasnimi privrženci in dvakrat vodila. Za 1:0 in 2:1 sta poskrbela Christian Pulisic (11.) in Pierre-Emerick Aubameyang (71.), toda Bayern se je vrnil najprej z golom Roberta Lewandowskega (18), tri minute pred koncem pa je po strelu Joshue Kimmicha žogo v svojo mrežo preusmeril Lukasz Piszczek (87). Pri strelih z bele točke so bili nato natančnejši Bavarci, ki so zgrešili le enkrat, domači pa dvakrat, tragični junak je bil …