Bertoncelj na dobri poti v finale

Kategorija: Drugi športi Wed, 19 Apr 2017 18:26:00 +0200 Cluj - Slovenski telovadec Sašo Bertoncelj bo z veliko verjetnostjo končal v osmerici, ki bo na evropskem prvenstvu v športni gimnastiki v Romuniji v soboto tekmovala v finalu na konju z ročaji, saj po dveh tretjinah kvalifikacij zaseda drugo mesto. Preostali slovenski zastopniki niso bili tako uspešni. »Zelo sem zadovoljen, ni pa bila to ena najlepših vaj. To je bila tretja tekma, po dveh groznih napakah v svetovnem pokalu sem vajo opravil. Ob seskoku sem vedel, da bo zadostovalo za finale. Celotna vaja je bila sicer nestabilna. Vseskozi sem iskal samozavest, dvakrat sem razširil noge, ker sem se ustrašil, da bom storil napako, padel,« je za STA ocenil Škofjeločan, zadnji slovenski dobitnik odličja - v Sofiji 2014 je bil bronast. Za svojo sestavo je prejel oceno 14,733, uspešnejši je bil zgolj Madžar ...

Kategorija: Drugi športi Wed, 19 Apr 2017 18:26:00 +0200 Cluj – Slovenski telovadec Sašo Bertoncelj bo z veliko verjetnostjo končal v osmerici, ki bo na evropskem prvenstvu v športni gimnastiki v Romuniji v soboto tekmovala v finalu na konju z ročaji, saj po dveh tretjinah kvalifikacij zaseda drugo mesto. Preostali slovenski zastopniki niso bili tako uspešni. »Zelo sem zadovoljen, ni pa bila to ena najlepših vaj. To je bila tretja tekma, po dveh groznih napakah v svetovnem pokalu sem vajo opravil. Ob seskoku sem vedel, da bo zadostovalo za finale. Celotna vaja je bila sicer nestabilna. Vseskozi sem iskal samozavest, dvakrat sem razširil noge, ker sem se ustrašil, da bom storil napako, padel,« je za STA ocenil Škofjeločan, zadnji slovenski dobitnik odličja – v Sofiji 2014 je bil bronast. Za svojo sestavo je prejel oceno 14,733, uspešnejši je bil zgolj Madžar …