Bertoncelj v finalu SP v Montrealu

Kategorija: Drugi športi Tue, 03 Oct 2017 19:14:00 +0200 Montreal - Najboljši slovenski telovadec Sašo Bertoncelj si je s sedmim mestom kvalifikacij na konju z ročaji zagotovil finalni nastop na svetovnem prvenstvu v kanadskem Montrealu. To mesto je zasedal že po treh od štirih kvalifikacijskih skupin, v zadnji ga ni prehitel nihče. Bertoncelj je bil sedmi z oceno 14,525, najboljši med 132 kvalifikanti je bil svetovni in olimpijski prvak, Britanec Max Whitlock. Za svojo sestavo je prejel oceno 15,300. Drugi je bil Kitajec Hao Weng z oceno 15,033, tretji pa Američan Alexander Naddour z oceno 14,966. "Stresno je bilo od včeraj. Nič nisem spal. Je pa vse skupaj odtehtalo, ko sem se dokončno uvrstil med finaliste. Od razočaranja do upanja je bilo vse skupaj. Sem kar malo utrujen od vsega tega. Kot sem malo prej rekel fantom, malo sem prestar za ...

Kategorija: Drugi športi Tue, 03 Oct 2017 19:14:00 +0200 Montreal – Najboljši slovenski telovadec Sašo Bertoncelj si je s sedmim mestom kvalifikacij na konju z ročaji zagotovil finalni nastop na svetovnem prvenstvu v kanadskem Montrealu. To mesto je zasedal že po treh od štirih kvalifikacijskih skupin, v zadnji ga ni prehitel nihče. Bertoncelj je bil sedmi z oceno 14,525, najboljši med 132 kvalifikanti je bil svetovni in olimpijski prvak, Britanec Max Whitlock. Za svojo sestavo je prejel oceno 15,300. Drugi je bil Kitajec Hao Weng z oceno 15,033, tretji pa Američan Alexander Naddour z oceno 14,966. “Stresno je bilo od včeraj. Nič nisem spal. Je pa vse skupaj odtehtalo, ko sem se dokončno uvrstil med finaliste. Od razočaranja do upanja je bilo vse skupaj. Sem kar malo utrujen od vsega tega. Kot sem malo prej rekel fantom, malo sem prestar za …