Bolt se poslavlja z bronasto kolajno, svetovni prvak Gatlin

Kategorija: Drugi športi Sat, 05 Aug 2017 22:58:00 +0200 London - Jamajški sprinterski zvezdnik Usain Bolt je v finalu teka na 100 metrov na svetovnem prvenstvu v Londonu osvojil le tretje mesto. Za Bolta je bila to zadnja tekma v karieri v posamični konkurenci, na SP bo nastopil le še v štafeti 4 x 100 m. Novi svetovni prvak je Američan Justin Gatlin (9,92). V današnjem finalu je srebro osvojil njegov rojak Christian Coleman (9,94), Bolt je po še enem slabem startu prišel le do brona z 9,95. "Hvala gledalcem za podporo, v Londonu je bilo vedno tako," je vidno ganjen kmalu po koncu povedal Bolt. Vsa tekmovanja so bila slabe četrt ure pred finalom na 100 m že končana, vendar je londonski stadion ostal poln do zadnjega kotička, ko je v startne bloke stopil Bolt in njegovi tekmeci v ...

Kategorija: Drugi športi Sat, 05 Aug 2017 22:58:00 +0200 London – Jamajški sprinterski zvezdnik Usain Bolt je v finalu teka na 100 metrov na svetovnem prvenstvu v Londonu osvojil le tretje mesto. Za Bolta je bila to zadnja tekma v karieri v posamični konkurenci, na SP bo nastopil le še v štafeti 4 x 100 m. Novi svetovni prvak je Američan Justin Gatlin (9,92). V današnjem finalu je srebro osvojil njegov rojak Christian Coleman (9,94), Bolt je po še enem slabem startu prišel le do brona z 9,95. “Hvala gledalcem za podporo, v Londonu je bilo vedno tako,” je vidno ganjen kmalu po koncu povedal Bolt. Vsa tekmovanja so bila slabe četrt ure pred finalom na 100 m že končana, vendar je londonski stadion ostal poln do zadnjega kotička, ko je v startne bloke stopil Bolt in njegovi tekmeci v …