Celjani po preobratu do točke v Zagrebu

Kategorija: Rokomet Tue, 19 Sep 2017 21:05:00 +0200 Zagreb - Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v 4. krogu regionalne lige Seha v gosteh igrali neodločeno z Zagrebom 25:25 (14:16). Tekma v Zagrebu se je danes pričela s 15-minutno zamudo, saj sta ekipi imeli težave v prometu. Zaradi močnega deževja sta oba avtobusa zamujala na prizorišče, prav tako pa je nekaj kapelj pricurljalo skozi streho in zmočilo igralno površino. Domačini so hitro povedli in vseskozi bežali za dva gola ali več. Celjani, ki so pred tem vpisali že dve zmagi v regionalnem tekmovanju, premagali so velenjsko Gorenje in Meškov iz Bresta, so se na minus 1 približali v 20. minuti, a nato zapravili svoj napad in spet zaostali za tri zadetke. Tudi proti koncu prvega polčasa so gostje pritisnili, se znova približali na 14:15, a so varovanci Kasima Kamenice v naslednjem ...

Kategorija: Rokomet Tue, 19 Sep 2017 21:05:00 +0200 Zagreb – Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v 4. krogu regionalne lige Seha v gosteh igrali neodločeno z Zagrebom 25:25 (14:16). Tekma v Zagrebu se je danes pričela s 15-minutno zamudo, saj sta ekipi imeli težave v prometu. Zaradi močnega deževja sta oba avtobusa zamujala na prizorišče, prav tako pa je nekaj kapelj pricurljalo skozi streho in zmočilo igralno površino. Domačini so hitro povedli in vseskozi bežali za dva gola ali več. Celjani, ki so pred tem vpisali že dve zmagi v regionalnem tekmovanju, premagali so velenjsko Gorenje in Meškov iz Bresta, so se na minus 1 približali v 20. minuti, a nato zapravili svoj napad in spet zaostali za tri zadetke. Tudi proti koncu prvega polčasa so gostje pritisnili, se znova približali na 14:15, a so varovanci Kasima Kamenice v naslednjem …