Celjani v Brestu do pomembne točke, le dobro sekundo so bili oddaljeni od dveh

Kategorija: Rokomet Sat, 19 Nov 2016 19:11:00 +0100 Brest - Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v sedmem kolu lige prvakov na gostovanju pri Meškovu iz Bresta osvojili točko (29:29). Gledalci so spremljali zelo izenačen dvoboj. Varovanci Branka Tamšeta so prvi polčas dobili s 15:14 in na začetku drugega hitro povedli za tri (20:17), a jih je Meškov Brest ujel in si deset minut pred koncem priboril tri gole naskoka (27:24). A Celjani so izničili ta zaostanek in imeli pri izidu 29:29 tudi zadnji napad na tekmi, vendar pa je Vid Poteko zadel po izteku časa. Pri Celju sta bila najboljša strelca Luka Žvižej z 8 goli in Blaž Janc s 7 goli. Pri Meškovu je bil najučinkovitejši Rastko Stojković z 8 goli. Celje in Meškov Brest se bosta pomerila tudi v osmem kolu tekmovanja, dvoboj bo 27. novembra v Zlatorogu. POTEK TEKME Prvi polčas Ekipi ...

Kategorija: Rokomet Sat, 19 Nov 2016 19:11:00 +0100 Brest – Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v sedmem kolu lige prvakov na gostovanju pri Meškovu iz Bresta osvojili točko (29:29). Gledalci so spremljali zelo izenačen dvoboj. Varovanci Branka Tamšeta so prvi polčas dobili s 15:14 in na začetku drugega hitro povedli za tri (20:17), a jih je Meškov Brest ujel in si deset minut pred koncem priboril tri gole naskoka (27:24). A Celjani so izničili ta zaostanek in imeli pri izidu 29:29 tudi zadnji napad na tekmi, vendar pa je Vid Poteko zadel po izteku časa. Pri Celju sta bila najboljša strelca Luka Žvižej z 8 goli in Blaž Janc s 7 goli. Pri Meškovu je bil najučinkovitejši Rastko Stojković z 8 goli. Celje in Meškov Brest se bosta pomerila tudi v osmem kolu tekmovanja, dvoboj bo 27. novembra v Zlatorogu. POTEK TEKME Prvi polčas Ekipi …