Čvrst celjski odpor premalo za presenečenje

Kategorija: Rokomet Sun, 08 Oct 2017 21:38:00 +0200 Pariz - Rokometaši Celja Pivovarne Laško so morali v četrtem dvoboju lige prvakov tretjič na kolena, na gostovanju v Parizu jih je namreč bajno bogati in zvezdniški PSG odpravil z 32:27, glavnino prednosti pa si nabral že do glavnega odmora. Francoski velikan se je tako hitro pobral po porazu proti Flensburgu v prejšnjem kolu, Celjane pa nov izziv čaka v soboto, ko bodo ob 19. uri pred domačim avditorijem gostil Meškov Brest, ki je po štirih obračunih polovično uspešen. Trener »pivovarjev« Branko Tamše ni mogel računati na pomoč poškodovanega Boruta Mačkovška, vseeno pa so se njegovi varovanci odlično upirali favoriziranemu nasprotniku in drago prodali kožo. Vodili so dobršen del prvega polčasa, največ za tri gole in nazadnje z 12:11, nato pa so gostitelji preklopili v višjo prestavo in z delnim izidom ...

Kategorija: Rokomet Sun, 08 Oct 2017 21:38:00 +0200 Pariz – Rokometaši Celja Pivovarne Laško so morali v četrtem dvoboju lige prvakov tretjič na kolena, na gostovanju v Parizu jih je namreč bajno bogati in zvezdniški PSG odpravil z 32:27, glavnino prednosti pa si nabral že do glavnega odmora. Francoski velikan se je tako hitro pobral po porazu proti Flensburgu v prejšnjem kolu, Celjane pa nov izziv čaka v soboto, ko bodo ob 19. uri pred domačim avditorijem gostil Meškov Brest, ki je po štirih obračunih polovično uspešen. Trener »pivovarjev« Branko Tamše ni mogel računati na pomoč poškodovanega Boruta Mačkovška, vseeno pa so se njegovi varovanci odlično upirali favoriziranemu nasprotniku in drago prodali kožo. Vodili so dobršen del prvega polčasa, največ za tri gole in nazadnje z 12:11, nato pa so gostitelji preklopili v višjo prestavo in z delnim izidom …