Derbi v Tivoliju, toda na preži je tudi Zlatorog

Kategorija: Košarka Sat, 07 May 2016 13:30:00 +0200 Ljubljana – Union Olimpija je že lep čas in veliko predolgo košarkarska sopomenka za ekipo, ki se je iz evropskega ugledneža prelevila v tarčo posmeha, letos pa je tudi prispodoba za izenačenost slovenskega DP. Pred zadnjim kolom lige za prvaka se ji tako ponuja štartna številka 1 za končnico, ki jo je nazadnje osvojila leta 2010, lahko pa zdrsne celo na peto mesto. Šesto mesto je osvojil Tajfun, sedmo LTH Castings in osmo Šenčur GGD, to so edini odgovori, ki jih je ponudilo dogajanje v minulem poldrugem mesecu, glavne bomo dobili danes in jutri. V igri za osvojitev prvega mesta po rednem delu sezone, ki bo letos očitno vredno precej manj kot v prejšnjih 15 letih zaradi neštetih odprtih vprašanj glede prihodnosti lige ABA, so kar tri moštva (Krka, Zlatorog in ...

Kategorija: Košarka Sat, 07 May 2016 13:30:00 +0200 Ljubljana – Union Olimpija je že lep čas in veliko predolgo košarkarska sopomenka za ekipo, ki se je iz evropskega ugledneža prelevila v tarčo posmeha, letos pa je tudi prispodoba za izenačenost slovenskega DP. Pred zadnjim kolom lige za prvaka se ji tako ponuja štartna številka 1 za končnico, ki jo je nazadnje osvojila leta 2010, lahko pa zdrsne celo na peto mesto. Šesto mesto je osvojil Tajfun, sedmo LTH Castings in osmo Šenčur GGD, to so edini odgovori, ki jih je ponudilo dogajanje v minulem poldrugem mesecu, glavne bomo dobili danes in jutri. V igri za osvojitev prvega mesta po rednem delu sezone, ki bo letos očitno vredno precej manj kot v prejšnjih 15 letih zaradi neštetih odprtih vprašanj glede prihodnosti lige ABA, so kar tri moštva (Krka, Zlatorog in …