Domen Prevc se je vrnil na stopničke

Kategorija: Zimski Sun, 15 Jan 2017 17:43:00 +0100 Visla - Najstniški slovenski skakalni fenomen Domen Prevc se je po skoraj mesecu dni vrnil na zmagovalni oder tekem svetovnega pokala. Do danes je bil tam nazadnje 18. decembra, ko si je pokoril konkurenco v Engelbergu, tokrat pa je na drugi tekmi v Visli zasedel tretje mesto in šestič v tej tekmovalni zimi končal na stopničkah. Niti zmaga ni bila daleč, od nje je 17-letnika iz Selške doline ločilo zgolj 1,3 točke, do drugega mesta pa celo zgolj desetinka. S tem je najmlajši od bratov Prevc zadržal tretje mesto tudi v skupni razvrstitvi svetovnega pokala, s 751 doslej osvojenimi točkami zaostaja 16 točk za drugim in 82 za prvim mestom. Da je bila domača evforija popolna, je z drugo zmago v dveh dneh poskrbel poljski skakalni as Kamil Stoch, ki je ...

Kategorija: Zimski Sun, 15 Jan 2017 17:43:00 +0100 Visla – Najstniški slovenski skakalni fenomen Domen Prevc se je po skoraj mesecu dni vrnil na zmagovalni oder tekem svetovnega pokala. Do danes je bil tam nazadnje 18. decembra, ko si je pokoril konkurenco v Engelbergu, tokrat pa je na drugi tekmi v Visli zasedel tretje mesto in šestič v tej tekmovalni zimi končal na stopničkah. Niti zmaga ni bila daleč, od nje je 17-letnika iz Selške doline ločilo zgolj 1,3 točke, do drugega mesta pa celo zgolj desetinka. S tem je najmlajši od bratov Prevc zadržal tretje mesto tudi v skupni razvrstitvi svetovnega pokala, s 751 doslej osvojenimi točkami zaostaja 16 točk za drugim in 82 za prvim mestom. Da je bila domača evforija popolna, je z drugo zmago v dveh dneh poskrbel poljski skakalni as Kamil Stoch, ki je …