Domžalčani za prvo zmago pregnali danske medvede

Kategorija: Košarka Tue, 08 Nov 2016 21:56:00 +0100 Domžale - Košarkarji Helios Suns so po treh zaporednih porazih v novoustanovljeni ligi prvakov pod okriljem Fiba Europe v skupini A nocoj gostili dansko ekipo Bakken Bears Aarhus, ki je bila prav tako še brez zmage. Danci bodo brez zmage tudi po četrtem krogu, slovenski državni prvaki, ki so bili večji del tekme boljši nasprotnik pa so le prišli do prve. Danski košarkarji, ki so se v ligo prvakov prebili z dvema zmagama v kvalifikacijah, v katerih so dvakrat premagali estonski Tartu, so dvoboj v Domžalah začeli bolj obetavno. Po trojki Thomasa Laerkeja so domači odbojkarji v 6. minuti zaostajali za štiri točke (11:15), zato je Jakša Vulić vzel minuto odmora, toda tudi po njej igra Domžalčanov v napadu ni bila nič bolj učinkovita. Z netočnimi podajami so izgubili preveliko število ...

Kategorija: Košarka Tue, 08 Nov 2016 21:56:00 +0100 Domžale – Košarkarji Helios Suns so po treh zaporednih porazih v novoustanovljeni ligi prvakov pod okriljem Fiba Europe v skupini A nocoj gostili dansko ekipo Bakken Bears Aarhus, ki je bila prav tako še brez zmage. Danci bodo brez zmage tudi po četrtem krogu, slovenski državni prvaki, ki so bili večji del tekme boljši nasprotnik pa so le prišli do prve. Danski košarkarji, ki so se v ligo prvakov prebili z dvema zmagama v kvalifikacijah, v katerih so dvakrat premagali estonski Tartu, so dvoboj v Domžalah začeli bolj obetavno. Po trojki Thomasa Laerkeja so domači odbojkarji v 6. minuti zaostajali za štiri točke (11:15), zato je Jakša Vulić vzel minuto odmora, toda tudi po njej igra Domžalčanov v napadu ni bila nič bolj učinkovita. Z netočnimi podajami so izgubili preveliko število …