DP, finale: Sij Acroni Jesenice – Telemach Olimpija 1:0 (v živo)

Kategorija: Hokej Thu, 31 Mar 2016 21:15:00 +0200 Jesenice - Dvorana Podmežakla gosti drugo dejanje finala državnega prvenstva med Jesenicami in Olimpijo. Prva tekma finala se je v dvorani Tivoli končala s prepričljivo zmago Olimpije, ki je branilce naslova premagala s 3:1 in za osvojitev svojega 15. naslova potrebuje še dve zmagi. Svoje načrte imajo tudi Jeseničani, ki pa bodo morali danes prikazati boljšo igro kot v Ljubljani, če želijo izenačiti izid v zmagah. Njihov glavni trener Dejan Varl je pred drugo tekmo dejal: »Rad bi, da nadaljujemo z igro, ki smo jo prikazali v zadnjih dvajsetih minutah ponedeljkove tekme. Hitreje in bolj odločno se moramo odločati za strele, pred nasprotnikovim golom pa moramo ustvariti veliko prometa, da bi zakrili pogled vratarju. Od prvega sodniškega meta naprej moramo igrati disciplinirano in pogumno ter agresivno napadati nasprotnikova vrata. Fantje so v ...

Kategorija: Hokej Thu, 31 Mar 2016 21:15:00 +0200 Jesenice – Dvorana Podmežakla gosti drugo dejanje finala državnega prvenstva med Jesenicami in Olimpijo. Prva tekma finala se je v dvorani Tivoli končala s prepričljivo zmago Olimpije, ki je branilce naslova premagala s 3:1 in za osvojitev svojega 15. naslova potrebuje še dve zmagi. Svoje načrte imajo tudi Jeseničani, ki pa bodo morali danes prikazati boljšo igro kot v Ljubljani, če želijo izenačiti izid v zmagah. Njihov glavni trener Dejan Varl je pred drugo tekmo dejal: »Rad bi, da nadaljujemo z igro, ki smo jo prikazali v zadnjih dvajsetih minutah ponedeljkove tekme. Hitreje in bolj odločno se moramo odločati za strele, pred nasprotnikovim golom pa moramo ustvariti veliko prometa, da bi zakrili pogled vratarju. Od prvega sodniškega meta naprej moramo igrati disciplinirano in pogumno ter agresivno napadati nasprotnikova vrata. Fantje so v …