Drevova tik pred ciljem iz rok izpustila vrhunski dosežek

Kategorija: Zimski Tue, 24 Jan 2017 14:35:00 +0100 Kronplatz - Ta čas najboljša slovenska veleslalomistka Ana Drev je na prvih šestih preizkušnjah svetovnega pokala alpskih smučark v tej tekmovalni zimi pokazala izjemno konstantnost, saj je kar petkrat končala v najboljši deseterici, vendar nikdar višje kot na šestem mestu (v Killingtonu in Semmeringu). Danes je skušala v italijanskem Kronplatzu storiti še korak naprej in si po prvi progi zagotovila odlično izhodišče, saj je na petem mestu za vodilno zaostajala sprejemljivih 59 stotink, kar je bila primerna odskočna deska za napad v drugo. V finalu je imela še ob zadnjem merjenju vmesnega časa malenkostno prednost pred dotlej vodilno Američanko Mikaelo Shiffrin, vendar pa ni zdržala do konca, v zadnjem delu si je privoščila napako, zdrsnila, komaj ujela naslednja vratca in na progi pustila ogromno časa. Z več kot štirisekundno zamudo je ...

Kategorija: Zimski Tue, 24 Jan 2017 14:35:00 +0100 Kronplatz – Ta čas najboljša slovenska veleslalomistka Ana Drev je na prvih šestih preizkušnjah svetovnega pokala alpskih smučark v tej tekmovalni zimi pokazala izjemno konstantnost, saj je kar petkrat končala v najboljši deseterici, vendar nikdar višje kot na šestem mestu (v Killingtonu in Semmeringu). Danes je skušala v italijanskem Kronplatzu storiti še korak naprej in si po prvi progi zagotovila odlično izhodišče, saj je na petem mestu za vodilno zaostajala sprejemljivih 59 stotink, kar je bila primerna odskočna deska za napad v drugo. V finalu je imela še ob zadnjem merjenju vmesnega časa malenkostno prednost pred dotlej vodilno Američanko Mikaelo Shiffrin, vendar pa ni zdržala do konca, v zadnjem delu si je privoščila napako, zdrsnila, komaj ujela naslednja vratca in na progi pustila ogromno časa. Z več kot štirisekundno zamudo je …