EBEL: Guimond proti Gradcu odločil v podaljšku

Kategorija: Hokej Fri, 14 Oct 2016 22:20:00 +0200 Ljubljana - Hokejisti Olimpije so v devetem kolu v Tivoliju po podaljšku premagali Gradec z 2:1, mož odločitve je bil Sacha Guimond. Ljubljanski klub še naprej ostaja brez zmage po rednem delu v tej sezoni, tokrat je dočakal drugo zmago po podaljšku. Olimpija ima po devetih tekmah štiri točke in ostaja na dnu lestvice, za enajstouvrščenim Dornbirnom zaostaja za tri točke. Tekma v Ljubljani se je začela z ofenzivnejšo igro gostov, ki pa niso našli poti mimo Jeffa Frazeeja. To so njegovi igralci znali izkoristiti, v 18. minuti je za vodstvo Olimpije zadel Jonathan Harty. V drugi tretjini se je Olimpija znašla pod pritiskom in se v prvih sedmih minutah dvakrat ubranila z igralcem manj, nato pa so se domačini zaradi izključitev Maksa Selana in Jonathana Hartyja znašli z dvema igralcema manj, kar ...

Kategorija: Hokej Fri, 14 Oct 2016 22:20:00 +0200 Ljubljana – Hokejisti Olimpije so v devetem kolu v Tivoliju po podaljšku premagali Gradec z 2:1, mož odločitve je bil Sacha Guimond. Ljubljanski klub še naprej ostaja brez zmage po rednem delu v tej sezoni, tokrat je dočakal drugo zmago po podaljšku. Olimpija ima po devetih tekmah štiri točke in ostaja na dnu lestvice, za enajstouvrščenim Dornbirnom zaostaja za tri točke. Tekma v Ljubljani se je začela z ofenzivnejšo igro gostov, ki pa niso našli poti mimo Jeffa Frazeeja. To so njegovi igralci znali izkoristiti, v 18. minuti je za vodstvo Olimpije zadel Jonathan Harty. V drugi tretjini se je Olimpija znašla pod pritiskom in se v prvih sedmih minutah dvakrat ubranila z igralcem manj, nato pa so se domačini zaradi izključitev Maksa Selana in Jonathana Hartyja znašli z dvema igralcema manj, kar …