Elsner debitiral z zmago

Kategorija: Nogomet Wed, 07 Sep 2016 19:14:00 +0200 Turnišče - Nogometaši državnega prvaka Olimpije so se prebili v četrtfinale slovenskega pokalnega tekmovanja, potem ko so v drugem kolu na pravem športnem prazniku - na štadionu v Turnišču se je namreč zbralo kar tisoč duš - z 2:0 (1:0) odpravili domačega tretjeligaša. Kljub izjemni premoči so se morali zmaji, ki jih je prvič vodil novi trener Luka Elsner (nadomestil je Italijana Rodolfa Vanolija), za zmago pošteno potruditi, so pa uspešno prestali uverturo v nedeljski stožiški obračun vodilnih ligaških zasedb z Gorico. Elsner je presenetil predvsem z izbiro čuvaja mreže, saj je med vratnice poslal komaj 17-letnega, toda izjemno obetavnega Roka Vodiška. Ljubljančani so dolgo brez učinka pletli mrežo okrog domačega gola, v 35. minuti pa vendarle prebili čvrsto in zgoščeno obrambo gostiteljev. Andraž Kirm je lepo prodrl po desni strani ...

Kategorija: Nogomet Wed, 07 Sep 2016 19:14:00 +0200 Turnišče – Nogometaši državnega prvaka Olimpije so se prebili v četrtfinale slovenskega pokalnega tekmovanja, potem ko so v drugem kolu na pravem športnem prazniku – na štadionu v Turnišču se je namreč zbralo kar tisoč duš – z 2:0 (1:0) odpravili domačega tretjeligaša. Kljub izjemni premoči so se morali zmaji, ki jih je prvič vodil novi trener Luka Elsner (nadomestil je Italijana Rodolfa Vanolija), za zmago pošteno potruditi, so pa uspešno prestali uverturo v nedeljski stožiški obračun vodilnih ligaških zasedb z Gorico. Elsner je presenetil predvsem z izbiro čuvaja mreže, saj je med vratnice poslal komaj 17-letnega, toda izjemno obetavnega Roka Vodiška. Ljubljančani so dolgo brez učinka pletli mrežo okrog domačega gola, v 35. minuti pa vendarle prebili čvrsto in zgoščeno obrambo gostiteljev. Andraž Kirm je lepo prodrl po desni strani …