EP v dvoranskem nogometu: Slovenci razočarani nad točko (VIDEO)

Kategorija: Nogomet Tue, 30 Jan 2018 19:55:00 +0100 Ljubljana - Izjemno vzdušje v uvodnem dvoboju 11. evropskega prvenstva v dvoranskem nogometu, ki je na razprodane stožiške tribune privabil kar 10.212 gledalcev, je poneslo slovensko izbrano vrsto do točke v dvoboju s Srbijo, s katero se je razšla z 2:2 (2:1), vendar pa je ostal kanček grenkega priokusa. Izbranci selektorja Andreja Dobovičnika so namreč vodili domala ves obračun, tekmeci pa so izenačujoči zadetek dosegli slabih 29 sekund pred koncem. Slovenci so se na vse pretege trudili maščevati Srbom za uvodni poraz na prejšnjem prvenstvu v beograjski Areni (1:5), z morebitno današnjo zmago bi se že spogledovali tudi s četrtfinalom. Že v četrti minuti so gostitelji nakazali, kako resno mislijo, za vodstvo je namreč zadel Alen Fetić. Ko je v 15. minuti razliko podvojil Gašper Vrhovec, so tribune ponorele. Še pred ...

Kategorija: Nogomet Tue, 30 Jan 2018 19:55:00 +0100 Ljubljana – Izjemno vzdušje v uvodnem dvoboju 11. evropskega prvenstva v dvoranskem nogometu, ki je na razprodane stožiške tribune privabil kar 10.212 gledalcev, je poneslo slovensko izbrano vrsto do točke v dvoboju s Srbijo, s katero se je razšla z 2:2 (2:1), vendar pa je ostal kanček grenkega priokusa. Izbranci selektorja Andreja Dobovičnika so namreč vodili domala ves obračun, tekmeci pa so izenačujoči zadetek dosegli slabih 29 sekund pred koncem. Slovenci so se na vse pretege trudili maščevati Srbom za uvodni poraz na prejšnjem prvenstvu v beograjski Areni (1:5), z morebitno današnjo zmago bi se že spogledovali tudi s četrtfinalom. Že v četrti minuti so gostitelji nakazali, kako resno mislijo, za vodstvo je namreč zadel Alen Fetić. Ko je v 15. minuti razliko podvojil Gašper Vrhovec, so tribune ponorele. Še pred …