Evropska liga: po še eni boleči zaušnici bliskovito slovo Olimpije od Evrope (VIDEO)

Kategorija: Nogomet Thu, 06 Jul 2017 20:40:00 +0200 Tallinn - Nogometaše Domžal je v povratnem dvoboju prvega kola kvalifikacij za evropsko ligo na gostovanju v Estoniji hitro pričakala zelo hladna prha, saj je domača Flora iz Tallinna njihovo prednost dveh zadetkov iz uvodnega obračuna (2:0) izničila že do 22. minute. Trenutek odrešitve je za varovance trenerja Simona Rožmana napočil v 40. minuti, ko je prekaljeni 32-letni Ivan Firer z zadetkom znižal izid in vendarle tlakoval domžalsko napredovanje. Da je njegova zasedba zmagala še drugič, tokrat s 3:2 in skupaj s 5:2, sta v zadnjih izdihljajih dvoboja poskrbela Senijad Ibričić z najstrožje kazni in Jure Balkovec. Začetek je bil za goste šokanten. Komaj so se gledalci dobro posedli po tribunah, že je Flora vodila. Rauno Alliku je po hudi vratarjevi napaki podal, edini tujec v moštvu, Gruzijec Zakaria Beglarišvili, pa ...

Kategorija: Nogomet Thu, 06 Jul 2017 20:40:00 +0200 Tallinn – Nogometaše Domžal je v povratnem dvoboju prvega kola kvalifikacij za evropsko ligo na gostovanju v Estoniji hitro pričakala zelo hladna prha, saj je domača Flora iz Tallinna njihovo prednost dveh zadetkov iz uvodnega obračuna (2:0) izničila že do 22. minute. Trenutek odrešitve je za varovance trenerja Simona Rožmana napočil v 40. minuti, ko je prekaljeni 32-letni Ivan Firer z zadetkom znižal izid in vendarle tlakoval domžalsko napredovanje. Da je njegova zasedba zmagala še drugič, tokrat s 3:2 in skupaj s 5:2, sta v zadnjih izdihljajih dvoboja poskrbela Senijad Ibričić z najstrožje kazni in Jure Balkovec. Začetek je bil za goste šokanten. Komaj so se gledalci dobro posedli po tribunah, že je Flora vodila. Rauno Alliku je po hudi vratarjevi napaki podal, edini tujec v moštvu, Gruzijec Zakaria Beglarišvili, pa …