Evropski prvaki brez polnega plena proti Mehičanom (VIDEO)

Kategorija: Nogomet Sun, 18 Jun 2017 19:35:00 +0200 Kazan - Potem ko so ob včerajšnjem uvodu v turnir nogometnega pokala konfederacij, ki ga kot nekakšno generalko za svetovno prvenstvo prihodnje leto gosti Rusija, domači igralci z 2:0 odpravili Novo Zelandijo, se je danes drugi evropski zastopnik (od treh) opekel. Prvakinja stare celine Portugalska namreč ni znala streti mehiškega oreha, drugi obračun skupine A se je končal brez zmagovalca, z 2:2. Nocoj bo boje v skupini B odprla tekma med Kamerunom in Čilom (ob 20. uri). Portugalci, pri katerih je mesto v začetni postavi našel tudi Realov zvezdnik Cristiano Ronaldo, so dvakrat vodili, a so nasprotniki obakrat odgovorili po hitrem postopku. Prvič se je mehiška mreža zatresla v 34. minuti, ko je CR7 lepo našel in zaposlil Bešiktaševega izkušenega zveznega igralca Ricarda Quaresmo, ki je preigral vratarja Guillerma Ochoo in ...

Kategorija: Nogomet Sun, 18 Jun 2017 19:35:00 +0200 Kazan – Potem ko so ob včerajšnjem uvodu v turnir nogometnega pokala konfederacij, ki ga kot nekakšno generalko za svetovno prvenstvo prihodnje leto gosti Rusija, domači igralci z 2:0 odpravili Novo Zelandijo, se je danes drugi evropski zastopnik (od treh) opekel. Prvakinja stare celine Portugalska namreč ni znala streti mehiškega oreha, drugi obračun skupine A se je končal brez zmagovalca, z 2:2. Nocoj bo boje v skupini B odprla tekma med Kamerunom in Čilom (ob 20. uri). Portugalci, pri katerih je mesto v začetni postavi našel tudi Realov zvezdnik Cristiano Ronaldo, so dvakrat vodili, a so nasprotniki obakrat odgovorili po hitrem postopku. Prvič se je mehiška mreža zatresla v 34. minuti, ko je CR7 lepo našel in zaposlil Bešiktaševega izkušenega zveznega igralca Ricarda Quaresmo, ki je preigral vratarja Guillerma Ochoo in …