Fantastični Gajser v mehiški prvi vožnji razred zase

Kategorija: Avtomoto Sun, 02 Apr 2017 21:11:00 +0200 Leon - Podobno kot že celoten konec tedna je bil slovenski motokrosistični biser Tim Gajser, branilec naslova svetovnega prvaka v kraljevskem razredu MXGP, tudi v nocojšnji prvi vožnji četrte dirke sezone, velike nagrade Mehike v Leonu, razred zase in si je v pripeki na več kot 1800 metrih nadmorske višine prepričljivo pokoril vso konkurenco, prvega izzivalca, Rusa Jevgenija Bobriševa, ki ravno tako krmari hondo, pa je pustil za seboj za skoraj četrt minute. Druga vožnja bo na sporedu ob 23. uri po srednjeevropskem času. Ker je bil najhitrejši v včerajšnjih kvalifikacijah, pa tudi na obeh treningih in ogrevanju pred dirko, je lahko 20-letnik iz Pečk prvi izbiral štartno mesto. Uvodno vožnjo je dobro začel, v enega od začetnih zavojev sicer prišel nekoliko preširoko in predse spustil Bobriševa, ki pa ga je ...

Kategorija: Avtomoto Sun, 02 Apr 2017 21:11:00 +0200 Leon – Podobno kot že celoten konec tedna je bil slovenski motokrosistični biser Tim Gajser, branilec naslova svetovnega prvaka v kraljevskem razredu MXGP, tudi v nocojšnji prvi vožnji četrte dirke sezone, velike nagrade Mehike v Leonu, razred zase in si je v pripeki na več kot 1800 metrih nadmorske višine prepričljivo pokoril vso konkurenco, prvega izzivalca, Rusa Jevgenija Bobriševa, ki ravno tako krmari hondo, pa je pustil za seboj za skoraj četrt minute. Druga vožnja bo na sporedu ob 23. uri po srednjeevropskem času. Ker je bil najhitrejši v včerajšnjih kvalifikacijah, pa tudi na obeh treningih in ogrevanju pred dirko, je lahko 20-letnik iz Pečk prvi izbiral štartno mesto. Uvodno vožnjo je dobro začel, v enega od začetnih zavojev sicer prišel nekoliko preširoko in predse spustil Bobriševa, ki pa ga je …