Riko Ribnica zapušča Evropo brez točk

Kategorija: Rokomet Sun, 02 Apr 2017 21:42:00 +0200 Ribnica - Rokometaši Rika Ribnice so se od skupinskega dela evropskega pokala EHF poslovili brez osvojene točke, s šestimi porazi v skupini A. Zadnjega so jim danes v Športnem centru v Ribnici prizadejali igralci GOG Gudmeja, ki so bili boljši s 36:31 (17:14), a so vseeno tudi oni s po tremi zmagami in porazi ostali brez napredovanja v nadaljnje boje. Prvi dve mesti v skupini sta zasedla Füchse Berlin, ki je edini poraz vknjižil ravno v zadnjem kolu, in St. Raphael, ki sta se prebila v četrtfinale. Tokrat so bile za varovance trenerja Roberta Beguša, ki jih je spodbujalo kakih 800 gledalcev, usodne že uvodne minute, v katerih so se Danci dokopali do izdatne prednosti petih zadetkov (9:4), ki so jo zadržali do konca, čeravno so se gostitelji vmes nekajkrat približali ...

Kategorija: Rokomet Sun, 02 Apr 2017 21:42:00 +0200 Ribnica – Rokometaši Rika Ribnice so se od skupinskega dela evropskega pokala EHF poslovili brez osvojene točke, s šestimi porazi v skupini A. Zadnjega so jim danes v Športnem centru v Ribnici prizadejali igralci GOG Gudmeja, ki so bili boljši s 36:31 (17:14), a so vseeno tudi oni s po tremi zmagami in porazi ostali brez napredovanja v nadaljnje boje. Prvi dve mesti v skupini sta zasedla Füchse Berlin, ki je edini poraz vknjižil ravno v zadnjem kolu, in St. Raphael, ki sta se prebila v četrtfinale. Tokrat so bile za varovance trenerja Roberta Beguša, ki jih je spodbujalo kakih 800 gledalcev, usodne že uvodne minute, v katerih so se Danci dokopali do izdatne prednosti petih zadetkov (9:4), ki so jo zadržali do konca, čeravno so se gostitelji vmes nekajkrat približali …