Gajser se je vrnil z desetim mestom

Kategorija: Avtomoto Sun, 25 Jun 2017 19:15:00 +0200 Milano - Slovenski motokrosist Tim Gajser je na dirki svetovnega prvenstva v italijanskem Ottobianu, zanj prvi po daljšem premoru zaradi poškodbe, končal na desetem mestu in dobil 21 točk za SP. Slavil je domačin Antonio Cairoli, ki je bil najboljši v obeh vožnjah in z novimi 50 točkami še povečal vodstvo v SP v elitnem razredu MXGP. V prvi vožnji je bil Gajser deseti, v drugi enajsti, skupno pa je to na dirki pomenilo deseto mesto. Na vrhu je z dvema zmagama in vsemi 50 točkami Cairoli prepričljivo ugnal vse tekmece, najbližje je bil Nizozemec Jeffrey Herlings s 44 točkami, tretje mesto na dirki je pripadlo Britancu Maxu Anstieju s 36. Za Gajserja je bil nastop v Italiji prvi po dveh dirkah prisilnega počitka, ko je okreval po hujši poškodbi, posledici številnih ...

Kategorija: Avtomoto Sun, 25 Jun 2017 19:15:00 +0200 Milano – Slovenski motokrosist Tim Gajser je na dirki svetovnega prvenstva v italijanskem Ottobianu, zanj prvi po daljšem premoru zaradi poškodbe, končal na desetem mestu in dobil 21 točk za SP. Slavil je domačin Antonio Cairoli, ki je bil najboljši v obeh vožnjah in z novimi 50 točkami še povečal vodstvo v SP v elitnem razredu MXGP. V prvi vožnji je bil Gajser deseti, v drugi enajsti, skupno pa je to na dirki pomenilo deseto mesto. Na vrhu je z dvema zmagama in vsemi 50 točkami Cairoli prepričljivo ugnal vse tekmece, najbližje je bil Nizozemec Jeffrey Herlings s 44 točkami, tretje mesto na dirki je pripadlo Britancu Maxu Anstieju s 36. Za Gajserja je bil nastop v Italiji prvi po dveh dirkah prisilnega počitka, ko je okreval po hujši poškodbi, posledici številnih …