Gutovi še tretji superveleslalom zime, Ilka Štuhec 22.

Švicarka Lara Gut je zmagovalka superveleslaloma za svetovni pokal alpskih smučark v Garmisch-Partenkirchnu. Drugo mesto je osvojila Avstrijka Stephanie Venier (+0,67), tretja je bila Tina Weirather iz Liechtensteina (+0,86). Trenutno najuspešnejši slovenski alpski smučarki Ilki Štuhec se nastop ni posrečil in je devet točk osvojila z 22. mestom. Druga Slovenka na startu preizkušnje Vanja Brodnik je odstopila in ostala brez uvrstitve. Maruša Ferk je po grdem padcu na sobotnem smuku današnji nastop odpovedala in je že na poti v domovino. Prve informacije kažejo, da pri padcu ni utrpela hujših poškodb. Gutova je dobila tri superveleslalome v tej sezoni, po Lake Louisu in Val d‘Iseru je zmagala tudi v Garmischu. Na vseh treh superveleslalomih ji je družbo na odru za zmagovalke delala Weiratherjeva, ki je bila na prvih dveh druga, danes pa tretja.Šport