Hadalin ubranil lovoriko, Bucikova ne

Kategorija: Zimski Sun, 26 Mar 2017 15:05:00 +0200 Krvavec - Potem ko sta se včeraj z naslovoma veleslalomskih državnih prvakov na Krvavcu okitila Miha Hrobat, ki je nekoliko nenadejano ugnal Žana Kranjca, in pričakovano Ana Drev, ki je prvo zasledovalko pustila za seboj za več kot sekundo in pol, sta danes domačo slalomsko konkurenco ugnala Štefan Hadalin in Maruša Ferk.  V moški konurenci 21-letnik, ki je bil deseti na letošnjem članskem svetovnem prvenstvu v St. Moritzu, ni imel težav z ubranitvijo naslova, saj je Bolgar Kamen Zlatkov za njim zaostal 68 stotink, prvi domači izzivalec Kranjec pa na petem mestu že 1,63 sekunde. V deseterici v generalni razvrstitvi sta eden za drugim končala še Žan Grošelj (+ 2,28) in Aljaž Dvornik (2,77), ki sta zasedla osmo in deveto mesto. Pri dekletih je vendarle šlo nekoliko bolj na tesno, Ferkova pa ...

Kategorija: Zimski Sun, 26 Mar 2017 15:05:00 +0200 Krvavec – Potem ko sta se včeraj z naslovoma veleslalomskih državnih prvakov na Krvavcu okitila Miha Hrobat, ki je nekoliko nenadejano ugnal Žana Kranjca, in pričakovano Ana Drev, ki je prvo zasledovalko pustila za seboj za več kot sekundo in pol, sta danes domačo slalomsko konkurenco ugnala Štefan Hadalin in Maruša Ferk.  V moški konurenci 21-letnik, ki je bil deseti na letošnjem članskem svetovnem prvenstvu v St. Moritzu, ni imel težav z ubranitvijo naslova, saj je Bolgar Kamen Zlatkov za njim zaostal 68 stotink, prvi domači izzivalec Kranjec pa na petem mestu že 1,63 sekunde. V deseterici v generalni razvrstitvi sta eden za drugim končala še Žan Grošelj (+ 2,28) in Aljaž Dvornik (2,77), ki sta zasedla osmo in deveto mesto. Pri dekletih je vendarle šlo nekoliko bolj na tesno, Ferkova pa …