Hitro slovo Zvereva v Avstraliji

Kategorija: Tenis Sat, 20 Jan 2018 17:52:00 +0100 Melbourne - »Še nikoli nisem igrala tako dolgega dvoboja. Na smrt sem utrujena,« je dejala Halepova, ki je na poti do zmage s 4:6, 6:4 in 15:13 proti Američanki Lauren Davis rešila tri zaključne žogice. Igralki sta zadnji niz igrali več kot dve uri, srečo pa sta imeli, saj je bila temperatura nocoj v Melbournu znosnih 26 stopinj Celzija. Halepova se bo v naslednji partiji srečala z zmagovalko dvoboja med domačinko Ashleigh Barty in Japonko Naomi Osaka. Marija Šarapova je kljub gladkemu porazu proti Nemki Angelique Kerber (6:1, 6:3) svoj nastop v Avstralija ocenila kot uspešnega. Po petnajstih mesecih odsotnosti se je vrnila med 50 najboljših igralk na svetu, primeri najboljših igralk na svetu pa jo motivirajo, da vztraja v tenisu. »Tukaj sem, ker hočem napredovati. Ko vidim Federerja, Nadala, sestri ...

Kategorija: Tenis Sat, 20 Jan 2018 17:52:00 +0100 Melbourne – »Še nikoli nisem igrala tako dolgega dvoboja. Na smrt sem utrujena,« je dejala Halepova, ki je na poti do zmage s 4:6, 6:4 in 15:13 proti Američanki Lauren Davis rešila tri zaključne žogice. Igralki sta zadnji niz igrali več kot dve uri, srečo pa sta imeli, saj je bila temperatura nocoj v Melbournu znosnih 26 stopinj Celzija. Halepova se bo v naslednji partiji srečala z zmagovalko dvoboja med domačinko Ashleigh Barty in Japonko Naomi Osaka. Marija Šarapova je kljub gladkemu porazu proti Nemki Angelique Kerber (6:1, 6:3) svoj nastop v Avstralija ocenila kot uspešnega. Po petnajstih mesecih odsotnosti se je vrnila med 50 najboljših igralk na svetu, primeri najboljših igralk na svetu pa jo motivirajo, da vztraja v tenisu. »Tukaj sem, ker hočem napredovati. Ko vidim Federerja, Nadala, sestri …