Hopsi presenetili Union Olimpijo

Kategorija: Košarka Sat, 15 Apr 2017 21:28:00 +0200 Polzela - S tretjo zaporedno zmago, doseženo proti neposrednemu tekmecu, so košarkarji Hopsov Polzele odkrito napovedali kandidaturo za polfinale lige Nova KBM. Varovanci trenerja Boštjana Kuharja so s tretjo zmago prehiteli Union Olimpijo na četrtem mestu. Za Ljubljančane je to tretji zaporedni poraz v ligi za prvaka oziroma četrti skupno, zanje pa dobro je le, da so izgubili za manj, kot so zmagali na prvi tekmi v Stožicah (78:60). Hopsi so zasluženo prišli do novih dveh točk, saj so bili z izjemo prve četrtine boljši tekmec, ki je znal izkoristiti svoje prednosti in slabosti tekmeca. Ta je nastopil brez enega od nosilcev igre, Nikole Jankovića (bolečine v hrbtu), skupaj pa je imel Gašper Okorn na razpolago le osem igralcev. Njegov kolega na domači strani jih je rotiral devet, a so bili ti ...

Kategorija: Košarka Sat, 15 Apr 2017 21:28:00 +0200 Polzela – S tretjo zaporedno zmago, doseženo proti neposrednemu tekmecu, so košarkarji Hopsov Polzele odkrito napovedali kandidaturo za polfinale lige Nova KBM. Varovanci trenerja Boštjana Kuharja so s tretjo zmago prehiteli Union Olimpijo na četrtem mestu. Za Ljubljančane je to tretji zaporedni poraz v ligi za prvaka oziroma četrti skupno, zanje pa dobro je le, da so izgubili za manj, kot so zmagali na prvi tekmi v Stožicah (78:60). Hopsi so zasluženo prišli do novih dveh točk, saj so bili z izjemo prve četrtine boljši tekmec, ki je znal izkoristiti svoje prednosti in slabosti tekmeca. Ta je nastopil brez enega od nosilcev igre, Nikole Jankovića (bolečine v hrbtu), skupaj pa je imel Gašper Okorn na razpolago le osem igralcev. Njegov kolega na domači strani jih je rotiral devet, a so bili ti …