Ilka sedmič v sezoni na stopničkah

Kategorija: Zimski Fri, 24 Feb 2017 15:14:00 +0100 Crans Montana − Po daljšem premoru zaradi svetovnega prvenstva v St. Moritzu se je za alpske smučarke sezona svetovnega pokala nadaljevala v švicarski Crans Montani z današnjo kombinacijo, na kateri je smukaška šampionka Ilka Štuhec dokazala, da je zadržala vrhunsko pripravljenost, in vpisala nov odličen dosežek - drugo mesto. Po superveleslalomskem delu je celo vodila, nato pa v slalomskem predse spustila zgolj Italijanko Federico Brignone, ki je bila hitrejša za sekundo in stotinko. Mariborčanka je z drugim mestom vpisala že sedmo uvrstitev na stopničke v tej tekmovalni zimi, obenem pa ostala vodilna kombinatorka, saj je na prvi tekmi decembra v Val d'Iseru zmagala. V najboljši trojici se je, podobno kot že tudi v St. Moritzu, znašla še Avstrijka Michaela Kirchgasser, Ilkin uspeh pa je s petim mestom dopolnila še druga slovenska ...

Kategorija: Zimski Fri, 24 Feb 2017 15:14:00 +0100 Crans Montana − Po daljšem premoru zaradi svetovnega prvenstva v St. Moritzu se je za alpske smučarke sezona svetovnega pokala nadaljevala v švicarski Crans Montani z današnjo kombinacijo, na kateri je smukaška šampionka Ilka Štuhec dokazala, da je zadržala vrhunsko pripravljenost, in vpisala nov odličen dosežek – drugo mesto. Po superveleslalomskem delu je celo vodila, nato pa v slalomskem predse spustila zgolj Italijanko Federico Brignone, ki je bila hitrejša za sekundo in stotinko. Mariborčanka je z drugim mestom vpisala že sedmo uvrstitev na stopničke v tej tekmovalni zimi, obenem pa ostala vodilna kombinatorka, saj je na prvi tekmi decembra v Val d’Iseru zmagala. V najboljši trojici se je, podobno kot že tudi v St. Moritzu, znašla še Avstrijka Michaela Kirchgasser, Ilkin uspeh pa je s petim mestom dopolnila še druga slovenska …