Jadralno SP: Slovenki ostajati v igri za kolajno

Kategorija: Drugi športi Fri, 14 Jul 2017 07:08:00 +0200 Solun - Jadralke olimpijske razreda 470 so včeraj v grškem Solunu nadaljevale finalne plove svetovnega prvenstva, slovenski zastopnici Tina Mrak in Veronika Macarol pa sta edino izpeljano regato v šibkem vetru moči od 4 do 6 vozlov (med drugo je jakost še nekoliko upadla, zato so jo prekinili) zaključili na petem mestu. Pred današnjimi zadnjimi finalnimi plovi sta tako v skupni razvrstitvi še naprej tretji. Jutri bo v Grčiji na sporedu še regata za odličja. »Za nama je še en naporen dan, vnovič sva bili preveč trdi na jadrnici. Štart je bil povprečen, nato pa jadrnice nisva peljali po vodi tako hitro, kot znava. Jadranje je bilo razmeroma mučno, v petek bova morali nastopiti bolj sproščeno in odpeljati najbolje, kakor znava,« sta sporočili primorski jadralki. V ospredju do sprememb sicer ni ...

Kategorija: Drugi športi Fri, 14 Jul 2017 07:08:00 +0200 Solun – Jadralke olimpijske razreda 470 so včeraj v grškem Solunu nadaljevale finalne plove svetovnega prvenstva, slovenski zastopnici Tina Mrak in Veronika Macarol pa sta edino izpeljano regato v šibkem vetru moči od 4 do 6 vozlov (med drugo je jakost še nekoliko upadla, zato so jo prekinili) zaključili na petem mestu. Pred današnjimi zadnjimi finalnimi plovi sta tako v skupni razvrstitvi še naprej tretji. Jutri bo v Grčiji na sporedu še regata za odličja. »Za nama je še en naporen dan, vnovič sva bili preveč trdi na jadrnici. Štart je bil povprečen, nato pa jadrnice nisva peljali po vodi tako hitro, kot znava. Jadranje je bilo razmeroma mučno, v petek bova morali nastopiti bolj sproščeno in odpeljati najbolje, kakor znava,« sta sporočili primorski jadralki. V ospredju do sprememb sicer ni …