Janja Garnbret v vodstvu po prvem dnevu tekme v Münchnu

Kategorija: Drugi športi Sat, 19 Aug 2017 08:31:00 +0200 München - Slovenska športna plezalka Janja Garnbret je vpisala najboljši dosežek petkovih kvalifikacij mednarodnega tekmovanja najvišje ravni v Münchnu, ki šteje tako za svetovni pokal v balvanih kot tudi za evropsko prvenstvo. Garnbretova je v svoji kvalifikacijski skupini A osvojila vseh pet balvanov do vrha, kar je zadoščalo, da je prevzela vodstvo po prvem dnevu tekmovanja v bavarski prestolnici. Osemnajstletna Korošica si prvo mesto deli z Japonko Miho Nonaka. Od slovenskih predstavnic se je izkazala tudi Katja Kadić s sedmim mestom kvalifikacij. Ljubljančanka je v kvalifikacijski skupini B osvojila tri balvanske smeri do vrha. V polfinale sklepne tekme letošnjega svetovnega pokala v balvanih se je z 19. mestom uvrstila tudi Julija Kruder. Od slovenskih predstavnikov se je v današnji polfinale tekme svetovnega pokala uvrstil le Anže Peharc s 15. dosežkom kvalifikacij. V kvalifikacijah ...

Kategorija: Drugi športi Sat, 19 Aug 2017 08:31:00 +0200 München – Slovenska športna plezalka Janja Garnbret je vpisala najboljši dosežek petkovih kvalifikacij mednarodnega tekmovanja najvišje ravni v Münchnu, ki šteje tako za svetovni pokal v balvanih kot tudi za evropsko prvenstvo. Garnbretova je v svoji kvalifikacijski skupini A osvojila vseh pet balvanov do vrha, kar je zadoščalo, da je prevzela vodstvo po prvem dnevu tekmovanja v bavarski prestolnici. Osemnajstletna Korošica si prvo mesto deli z Japonko Miho Nonaka. Od slovenskih predstavnic se je izkazala tudi Katja Kadić s sedmim mestom kvalifikacij. Ljubljančanka je v kvalifikacijski skupini B osvojila tri balvanske smeri do vrha. V polfinale sklepne tekme letošnjega svetovnega pokala v balvanih se je z 19. mestom uvrstila tudi Julija Kruder. Od slovenskih predstavnikov se je v današnji polfinale tekme svetovnega pokala uvrstil le Anže Peharc s 15. dosežkom kvalifikacij. V kvalifikacijah …