Je tudi hrvaški selektor Ante Čačić že bivši? (VIDEO)

Kategorija: Nogomet Sat, 07 Oct 2017 11:07:00 +0200 Reka - Sinočnji domač spodrsljaj hrvaških nogometašev, ki so se v predzadnjem kolu kvalifikacij za svetovno prvenstvo prihodnje leto v Rusiji s predzadnjo Finsko razšli brez zmagovalca, z 1:1 (v 57. minuti je zadel Mario Mandžukić, v 90. pa izenačil Pyry Soiri, v zadnjih tednih zelo učinkovit napadalec Šahtarja Soligorska), je močno zapletel razmerja v skupini I, v kateri je zdaj z 19 točkami vodilna Islandija, medtem ko so Hrvati drugi z enakim številom točk (po 17) kot Ukrajinci. Da je mera polna, se bosta Hrvaška in Ukrajina v zadnjem kolu v ponedeljek udarili med seboj na olimpijskem štadionu v Kijevu, medtem ko imajo Islandci (nasmiha se jim krstni preboj na svetovno prvenstvo) na papirju mnogo lažje delo z zadnjim Kosovom, ki se lahko pohvali z eno samo točko. Izbranci Anteja ...

Kategorija: Nogomet Sat, 07 Oct 2017 11:07:00 +0200 Reka – Sinočnji domač spodrsljaj hrvaških nogometašev, ki so se v predzadnjem kolu kvalifikacij za svetovno prvenstvo prihodnje leto v Rusiji s predzadnjo Finsko razšli brez zmagovalca, z 1:1 (v 57. minuti je zadel Mario Mandžukić, v 90. pa izenačil Pyry Soiri, v zadnjih tednih zelo učinkovit napadalec Šahtarja Soligorska), je močno zapletel razmerja v skupini I, v kateri je zdaj z 19 točkami vodilna Islandija, medtem ko so Hrvati drugi z enakim številom točk (po 17) kot Ukrajinci. Da je mera polna, se bosta Hrvaška in Ukrajina v zadnjem kolu v ponedeljek udarili med seboj na olimpijskem štadionu v Kijevu, medtem ko imajo Islandci (nasmiha se jim krstni preboj na svetovno prvenstvo) na papirju mnogo lažje delo z zadnjim Kosovom, ki se lahko pohvali z eno samo točko. Izbranci Anteja …