Jesenice in Olimpija v derbi z dobro popotnico

Kategorija: Hokej Thu, 28 Dec 2017 21:17:00 +0100 Jesenice/Ljubljana - Hokejisti Jesenic in Olimpije se pripravljajo na zadnji letošnji derbi v ligi AHL, oboji pa v tekmo vstopajo z odličnima popotnicama. Jeseničani v Podmežakli niso imeli težav s skromno drugo ekipo Celovca in jo premagali s kar 7:1.  Gostje iz Celovca so se dobro upirali le v prvi tretjini, ko so Jeseničani z zadetkoma kapetana Andreja Tavžlja in Žana Jezovška povedli z 2:0, znižal pa je Obersteiner. Nato se je mreža gostov začela polniti, zadeli so še Miha Logar, Luka Bašić, Luka Kalan in Miha Brus, Finec Markus Piispanen pa je prispeval dve asistenci. Z novo zmago so se Jeseničani približali vodilnemu Rittnu na le dve točki zaostanka. Z dobro popotnico v derbi odhaja tudi Olimpija, ki je klonila na vseh štirih dvobojih z Jeseničani v aktualni sezoni. Tokrat so ...

Kategorija: Hokej Thu, 28 Dec 2017 21:17:00 +0100 Jesenice/Ljubljana – Hokejisti Jesenic in Olimpije se pripravljajo na zadnji letošnji derbi v ligi AHL, oboji pa v tekmo vstopajo z odličnima popotnicama. Jeseničani v Podmežakli niso imeli težav s skromno drugo ekipo Celovca in jo premagali s kar 7:1.  Gostje iz Celovca so se dobro upirali le v prvi tretjini, ko so Jeseničani z zadetkoma kapetana Andreja Tavžlja in Žana Jezovška povedli z 2:0, znižal pa je Obersteiner. Nato se je mreža gostov začela polniti, zadeli so še Miha Logar, Luka Bašić, Luka Kalan in Miha Brus, Finec Markus Piispanen pa je prispeval dve asistenci. Z novo zmago so se Jeseničani približali vodilnemu Rittnu na le dve točki zaostanka. Z dobro popotnico v derbi odhaja tudi Olimpija, ki je klonila na vseh štirih dvobojih z Jeseničani v aktualni sezoni. Tokrat so …