Johannes Thingnes Boe dobil zadnji šprint sezone, Bauer 17.

Kategorija: Zimski Fri, 17 Mar 2017 18:17:00 +0100 Oslo - Norvežan Johannes Thingnes Boe je v drugem delu biatlonske sezone v zelo dobri formi, kar je dokazal tudi v zahtevnih razmerah na šprintu v Oslu. Biatloncem nastope otežuje zelo toplo vreme, zato se je proga na najbolj izpostavljenih odsekih predirala. Norvežan je za 13 sekund prehitel Martina Fourcada, še dodatnih osem je zaostal Rus Anton Šipulin. Klemen Bauer je bil na progi zelo hiter, uvrstitev v deseterico pa je izgubil na streljanju stoje, ko je enkrat meril mimo in moral v kazenski krog. Za zmagovalcem je zaostal le minuto in sekundo in bo imel na zasledovanju dobro priložnost, da uvrstitev močno popravi. Do novih točk svetovnega pokala je prišel tudi Miha Dovžan, ki je bil s strelsko ničlo 34., Rok Tršan se je s 50. mestom uvrstil v zasledovanje, Lenart ...

Kategorija: Zimski Fri, 17 Mar 2017 18:17:00 +0100 Oslo – Norvežan Johannes Thingnes Boe je v drugem delu biatlonske sezone v zelo dobri formi, kar je dokazal tudi v zahtevnih razmerah na šprintu v Oslu. Biatloncem nastope otežuje zelo toplo vreme, zato se je proga na najbolj izpostavljenih odsekih predirala. Norvežan je za 13 sekund prehitel Martina Fourcada, še dodatnih osem je zaostal Rus Anton Šipulin. Klemen Bauer je bil na progi zelo hiter, uvrstitev v deseterico pa je izgubil na streljanju stoje, ko je enkrat meril mimo in moral v kazenski krog. Za zmagovalcem je zaostal le minuto in sekundo in bo imel na zasledovanju dobro priložnost, da uvrstitev močno popravi. Do novih točk svetovnega pokala je prišel tudi Miha Dovžan, ki je bil s strelsko ničlo 34., Rok Tršan se je s 50. mestom uvrstil v zasledovanje, Lenart …