Kljub Kopitarjevemu zgrešenemu kazenskemu strelu Evropa do nove zmage (VIDEO)

Kategorija: Hokej Tue, 20 Sep 2016 06:14:00 +0200 Toronto - Združena ekipa Evrope ostaja neporažena tudi po drugem dvoboju vnovič obujenega hokejskega svetovnega pokala v Torontu. Potem ko je uvodoma prepričljivo odpravila ZDA (3:0), je imela sinoči precej več dela s Češko, od katere je bila s 3:2 boljša šele v podaljšku, odločilni zadetek v dvorani Air Canada Centre pa je v začetku tretje minute dodatnega dela po protinapadu prispeval komaj 20-letni Nemec Leon Draisaitl, ki je sam zadrsal pred tekmečevega vratarja Petra Mrazeka in ga suvereno premagal. V rednem delu tekme so Evropejci dvakrat vodili, Čehi pa - še v isti tretjini - izenačili. V prvem delu se mreži nista zatresli, v drugem je bil, ko se je dvoboj ravno prelomil v drugo polovico, uspešen Slovak Zdeno Chara, a je tri minute pozneje izid poravnal Jakub Voraček. V ...

Kategorija: Hokej Tue, 20 Sep 2016 06:14:00 +0200 Toronto – Združena ekipa Evrope ostaja neporažena tudi po drugem dvoboju vnovič obujenega hokejskega svetovnega pokala v Torontu. Potem ko je uvodoma prepričljivo odpravila ZDA (3:0), je imela sinoči precej več dela s Češko, od katere je bila s 3:2 boljša šele v podaljšku, odločilni zadetek v dvorani Air Canada Centre pa je v začetku tretje minute dodatnega dela po protinapadu prispeval komaj 20-letni Nemec Leon Draisaitl, ki je sam zadrsal pred tekmečevega vratarja Petra Mrazeka in ga suvereno premagal. V rednem delu tekme so Evropejci dvakrat vodili, Čehi pa – še v isti tretjini – izenačili. V prvem delu se mreži nista zatresli, v drugem je bil, ko se je dvoboj ravno prelomil v drugo polovico, uspešen Slovak Zdeno Chara, a je tri minute pozneje izid poravnal Jakub Voraček. V …