Kljub šampionski vrnitvi Svindal končal sezono

Kategorija: Zimski Wed, 18 Jan 2017 08:30:00 +0100 Oslo – Leto je naokrog, odkar je norveški smučarski orjak Aksel Lund Svindal na smuku v Kitzbühlu grdo padel, si strgal križno vez in hudo poškodoval koleno. Čeprav je bila pod vprašajem celo njegova kariera, se je pobral in v novo zimo vrnil v šampionskem slogu: na štirih tekmah se je trikrat uvrstil na stopničke. A ves čas je imel v glavi pomisleke. Včeraj je navijačem sporočil, da je po drugi operaciji končal sezono. Zdravniki so bili v rehabilitacijskem obdobju po Svindalovi poškodbi na Petelinjem grebenu zelo previdni, zmagovalcu 32 tekem v svetovnem pokalu niso dajali nobenih zagotovil, da bo lahko nemoteno nadaljeval športno pot, saj se je poškodba kolena izkazala za bolj zapleteno, kot se je sprva zdela. A lastnik dveh velikih kristalnih globusov in 11 kolajn z velikih ...

Kategorija: Zimski Wed, 18 Jan 2017 08:30:00 +0100 Oslo – Leto je naokrog, odkar je norveški smučarski orjak Aksel Lund Svindal na smuku v Kitzbühlu grdo padel, si strgal križno vez in hudo poškodoval koleno. Čeprav je bila pod vprašajem celo njegova kariera, se je pobral in v novo zimo vrnil v šampionskem slogu: na štirih tekmah se je trikrat uvrstil na stopničke. A ves čas je imel v glavi pomisleke. Včeraj je navijačem sporočil, da je po drugi operaciji končal sezono. Zdravniki so bili v rehabilitacijskem obdobju po Svindalovi poškodbi na Petelinjem grebenu zelo previdni, zmagovalcu 32 tekem v svetovnem pokalu niso dajali nobenih zagotovil, da bo lahko nemoteno nadaljeval športno pot, saj se je poškodba kolena izkazala za bolj zapleteno, kot se je sprva zdela. A lastnik dveh velikih kristalnih globusov in 11 kolajn z velikih …