Krkin črn niz dolg že osem tekem

Kategorija: Košarka Tue, 03 Jan 2017 20:55:00 +0100 Beograd - Košarkarji Krke v regionalni ligi ABA zlepa ne morejo prekiniti črnega niza, ki se zdaj vleče že osem zaporednih dvobojev brez zmage. Danes so morali v 16. kolu na kolena tudi v Beogradu, kjer jih je z 78:60 drugič v sezoni odpravil FMP in se tako točkovno izenačil z Novomeščani. Ti bodo imeli novo priložnost spet v nedeljo, ko bodo v dvorani Leona Štuklja ob 19. uri gostili četrtouvrščeno Budućnost. Gostje so resda silovito začeli in bliskovito ušli s 6:0, a je FMP z desetimi zaporednimi točkami tehtnico hitro nagnil na svojo stran. Krka se je za kratko do vodstva dokopala le še v drugi četrtini, ko je bila po delnem izidu 8:0 malenkostno spredaj (23:22). Odtlej so imeli škarje in platno v rokah zgolj še Beograjčani, v zadnjem ...

Kategorija: Košarka Tue, 03 Jan 2017 20:55:00 +0100 Beograd – Košarkarji Krke v regionalni ligi ABA zlepa ne morejo prekiniti črnega niza, ki se zdaj vleče že osem zaporednih dvobojev brez zmage. Danes so morali v 16. kolu na kolena tudi v Beogradu, kjer jih je z 78:60 drugič v sezoni odpravil FMP in se tako točkovno izenačil z Novomeščani. Ti bodo imeli novo priložnost spet v nedeljo, ko bodo v dvorani Leona Štuklja ob 19. uri gostili četrtouvrščeno Budućnost. Gostje so resda silovito začeli in bliskovito ušli s 6:0, a je FMP z desetimi zaporednimi točkami tehtnico hitro nagnil na svojo stran. Krka se je za kratko do vodstva dokopala le še v drugi četrtini, ko je bila po delnem izidu 8:0 malenkostno spredaj (23:22). Odtlej so imeli škarje in platno v rokah zgolj še Beograjčani, v zadnjem …