Kvalifikacije za SP: Hrvati v zadnjih izdihljajih na kolena (VIDEO)

Kategorija: Nogomet Sun, 11 Jun 2017 23:36:00 +0200 Reykjavik - V skupini I kvalifikacij za nastop na nogometnem svetovnem prvenstvu prihodnje leto v Rusiji ni več neporaženih reprezentanc. Kot zadnja je morala v dvoboju vodilnih zasedb na kolena Hrvaška, ki je na gostovanju priznala premoč Islandiji (0:1). Ta se je do kompleta treh točk, s katerimi se je na vrhu razpredelnice povsem poravnala s Hrvati (po 16 točk), dokopala v zadnjih izdihljajih dvoboja, v 90. minuti je namreč zadetek odločitve prispeval 24-letni branilec Bristola Hördur Magnusson.  Bil je to dvoboj medlih napadov, poražencem ni prav nič pomagala 56-odstotna posest žoge, ko pa so enkrat samkrat sprožili v okvir tekmečevih vrat, Islandci zgolj dvakrat, do glavnega odmora sta bila oba čuvaja mreže celo brez dela. Ko so se gledalci že sprijaznili z delitvijo točk, pa je v zadnjih trenutkih obračuna ...

Kategorija: Nogomet Sun, 11 Jun 2017 23:36:00 +0200 Reykjavik – V skupini I kvalifikacij za nastop na nogometnem svetovnem prvenstvu prihodnje leto v Rusiji ni več neporaženih reprezentanc. Kot zadnja je morala v dvoboju vodilnih zasedb na kolena Hrvaška, ki je na gostovanju priznala premoč Islandiji (0:1). Ta se je do kompleta treh točk, s katerimi se je na vrhu razpredelnice povsem poravnala s Hrvati (po 16 točk), dokopala v zadnjih izdihljajih dvoboja, v 90. minuti je namreč zadetek odločitve prispeval 24-letni branilec Bristola Hördur Magnusson.  Bil je to dvoboj medlih napadov, poražencem ni prav nič pomagala 56-odstotna posest žoge, ko pa so enkrat samkrat sprožili v okvir tekmečevih vrat, Islandci zgolj dvakrat, do glavnega odmora sta bila oba čuvaja mreže celo brez dela. Ko so se gledalci že sprijaznili z delitvijo točk, pa je v zadnjih trenutkih obračuna …