Liga Nova KBM: Olimpija in Helios izsilila tretji tekmi

Kategorija: Košarka Mon, 23 May 2016 21:48:00 +0200 Ljubljana - Košarkarji Uniona Olimpije so na drugi tekmi polfinala državnega prvenstva pred domačimi gledalci porazili Zlatorog z 90:88, tako da bo o udeležncu finala odločala četrtkova tekma v Laškem. Union Olimpija je danes prikazala povsem drugačno predstavo kot na prvi tekmi. Vodila je večino tekme in imela slabe štiri minute pred koncem celo dvanajst točk naskoka (81:69), vendar pa se je Zlatorog vrnil v igro in imel prav ob koncu priložnost, da izsili podaljšek. Tragični junak je bil Daniel Vujasinović, ki bi s prostima metoma lahko izsilil podaljšek, vendar se mu je zatresla roka in Ljubljančani so se rešili. Olimpija je sicer dobro ustavila junaka prve tekme Gorana Juraka in Chrisa Bookerja. Prvi je dosegel le dve točki in tekmo zaradi petih osebnih napak končal že v tretji četrtini, ...

Kategorija: Košarka Mon, 23 May 2016 21:48:00 +0200 Ljubljana – Košarkarji Uniona Olimpije so na drugi tekmi polfinala državnega prvenstva pred domačimi gledalci porazili Zlatorog z 90:88, tako da bo o udeležncu finala odločala četrtkova tekma v Laškem. Union Olimpija je danes prikazala povsem drugačno predstavo kot na prvi tekmi. Vodila je večino tekme in imela slabe štiri minute pred koncem celo dvanajst točk naskoka (81:69), vendar pa se je Zlatorog vrnil v igro in imel prav ob koncu priložnost, da izsili podaljšek. Tragični junak je bil Daniel Vujasinović, ki bi s prostima metoma lahko izsilil podaljšek, vendar se mu je zatresla roka in Ljubljančani so se rešili. Olimpija je sicer dobro ustavila junaka prve tekme Gorana Juraka in Chrisa Bookerja. Prvi je dosegel le dve točki in tekmo zaradi petih osebnih napak končal že v tretji četrtini, …