Liga Nova KBM: Vujasinoviću se je zatresla roka, Olimpija izsilila tretjo tekmo

Kategorija: Košarka Mon, 23 May 2016 20:08:00 +0200 Ljubljana - Košarkarji Uniona Olimpije so na drugi tekmi polfinala državnega prvenstva pred domačimi gledalci porazili Zlatorog z 90:88, tako da bo o udeležncu finala odločala četrtkova tekma v Laškem. Olimpija je na drugi tekmi prikazala občutno boljšo igro, dobila skok z 31:29, za nameček pa dobro ustavila junaka prve tekme Gorana Juraka in Chrisa Bookerja. Prvi je dosegel le dve točki in tekmo zaradi petih osebnih napak končal že v tretji četrtini, Chris Booker pa je vknjižil 10 točk. Union Olimpija je tekmo odločila šele v zadnji četrtini. Varovanci Gašperja Potočnika so vodili z dvomestno razliko, a so se Laščani šest minut pred koncem povsem približali (69:70). Olimpija je odgovorila z enajstimi zaporednimi točkami (81:69), a se Zlatorog ni predal in po nizu košev 23 sekund pred iztekom zaostajal le še ...

Kategorija: Košarka Mon, 23 May 2016 20:08:00 +0200 Ljubljana – Košarkarji Uniona Olimpije so na drugi tekmi polfinala državnega prvenstva pred domačimi gledalci porazili Zlatorog z 90:88, tako da bo o udeležncu finala odločala četrtkova tekma v Laškem. Olimpija je na drugi tekmi prikazala občutno boljšo igro, dobila skok z 31:29, za nameček pa dobro ustavila junaka prve tekme Gorana Juraka in Chrisa Bookerja. Prvi je dosegel le dve točki in tekmo zaradi petih osebnih napak končal že v tretji četrtini, Chris Booker pa je vknjižil 10 točk. Union Olimpija je tekmo odločila šele v zadnji četrtini. Varovanci Gašperja Potočnika so vodili z dvomestno razliko, a so se Laščani šest minut pred koncem povsem približali (69:70). Olimpija je odgovorila z enajstimi zaporednimi točkami (81:69), a se Zlatorog ni predal in po nizu košev 23 sekund pred iztekom zaostajal le še …