Liga prvakov – Zrinjski : Maribor (V ŽIVO)

Kategorija: Nogomet Wed, 12 Jul 2017 19:26:00 +0200 Začetek prvega polčasa: 6. minuta: Po predložku Ahmedija s prostega strela je domači vratar Pirić slabo izbijal žogo, vendar pa so jo domači branilci pred Vrhovcem izbili na sredino igrišča.    10. minuta: Po prekršku Šulerja nad Bilbijo je sodnik pokazal na belo točko.   11. minuta: Bilbija je sam izvedel enajstmetrovko in zadel vratnico. Odbitek je ujel vratar Handanovič. Ostaja 0:0.  13. minuta: Nevaren strel domačih s prostega strela, z obrambo se je izkazal Handanovič.  14. minuta: Nov odličen predložek Ahmedija, Vrhovec pa je bil v prepovedanem položaju. Gol Rajčeviča v nadaljevanju akcije je bil tako razveljavljen.   25. minuta: Prvi kot na tekmi za Maribor, nato pa akcija po levi prek Ahmedija, ki je v kazenskem prostoru našel Hotiča. Po njegovem strelu z glavo je žoga zletele mimo leve vratnice.  26. minuta: Ahmedi je lepo ...

Kategorija: Nogomet Wed, 12 Jul 2017 19:26:00 +0200 Začetek prvega polčasa: 6. minuta: Po predložku Ahmedija s prostega strela je domači vratar Pirić slabo izbijal žogo, vendar pa so jo domači branilci pred Vrhovcem izbili na sredino igrišča.    10. minuta: Po prekršku Šulerja nad Bilbijo je sodnik pokazal na belo točko.   11. minuta: Bilbija je sam izvedel enajstmetrovko in zadel vratnico. Odbitek je ujel vratar Handanovič. Ostaja 0:0.  13. minuta: Nevaren strel domačih s prostega strela, z obrambo se je izkazal Handanovič.  14. minuta: Nov odličen predložek Ahmedija, Vrhovec pa je bil v prepovedanem položaju. Gol Rajčeviča v nadaljevanju akcije je bil tako razveljavljen.   25. minuta: Prvi kot na tekmi za Maribor, nato pa akcija po levi prek Ahmedija, ki je v kazenskem prostoru našel Hotiča. Po njegovem strelu z glavo je žoga zletele mimo leve vratnice.  26. minuta: Ahmedi je lepo …