Ljubljanska šok terapija brez učinka

Kategorija: Nogomet Sun, 12 Mar 2017 18:56:00 +0100 Domžale - Spomladanska agonija branilca naslova slovenskega nogometnega prvaka Olimpije se nadaljuje kljub menjavi trenerja, pred dnevi je - kot je znano - Luko Elsnerja nasledil povratnik v »zmajevo gnezdo« Marijan Pušnik. A njegovi varovanci so vpisali še tretji zaporedni poraz, po Mariboru in Rudarju so morali danes premoč na gostovanju priznati še Domžalam, ki so bile v sosedskem derbiju boljše z 1:0, na odločilno potezo pa gledalcem v Športnem parku ni bilo treba čakati dolgo. Zgolj do desete minute, ko so domači uspešno izpeljali protinapad, Jan Repas se je zmuznil mimo Dina Štigleca, opravil še s Kenanom Bajrićem in z natančnim diagonalnim strelom žogo poslal za hrbet nemočnega Nejca Vidmarja. Po povišanju razlike je zadišalo v 37. minuti, ko je delilec pravice Rade Obrenović Bajrićev prekršek v kazenskem prostoru nad ...

Kategorija: Nogomet Sun, 12 Mar 2017 18:56:00 +0100 Domžale – Spomladanska agonija branilca naslova slovenskega nogometnega prvaka Olimpije se nadaljuje kljub menjavi trenerja, pred dnevi je – kot je znano – Luko Elsnerja nasledil povratnik v »zmajevo gnezdo« Marijan Pušnik. A njegovi varovanci so vpisali še tretji zaporedni poraz, po Mariboru in Rudarju so morali danes premoč na gostovanju priznati še Domžalam, ki so bile v sosedskem derbiju boljše z 1:0, na odločilno potezo pa gledalcem v Športnem parku ni bilo treba čakati dolgo. Zgolj do desete minute, ko so domači uspešno izpeljali protinapad, Jan Repas se je zmuznil mimo Dina Štigleca, opravil še s Kenanom Bajrićem in z natančnim diagonalnim strelom žogo poslal za hrbet nemočnega Nejca Vidmarja. Po povišanju razlike je zadišalo v 37. minuti, ko je delilec pravice Rade Obrenović Bajrićev prekršek v kazenskem prostoru nad …