Madrid v solzah, Rafa izpadel (VIDEO)

Kategorija: Tenis Sat, 07 May 2016 16:18:00 +0200 Madrid - Ljubljenec domačih navijačev na močnem moškem teniškem mastersu z nagradnim skladom 4.771.360 evrov v Madridu, španski zvezdnik Rafael Nadal, je polfinalni obračun z Andyjem Murrayem končal sklonjene glave. Drugopostavljeni Škot je bil namreč po dveh urah in 11 minutah razmeroma izenačene tekme od petega nosilca boljši s 7:5 in 6:4. S kom se bo pomeril v jutrišnjem finalu, bo znano po koncu večernega drugega polfinalnega dvoboja med prvim »loparjem« sveta, Srbom Novakom Đokovićem, ki ni na celem turnirju oddal še niti niza (oziroma zgolj 16 iger), in šestopostavljenim Japoncem Keijem Nišikorijem, ki je porabil ogromno energije za četrtfinalni uspeh nad avstralskim »grdim račkom« Nickom Kyrgiosom. V uvodnem nizu je Nadal oddal servis že v četrti igri, kar je Otočan izkoristil in nato pobegnil že s 4:1, zatem pa tekmecu ...

Kategorija: Tenis Sat, 07 May 2016 16:18:00 +0200 Madrid – Ljubljenec domačih navijačev na močnem moškem teniškem mastersu z nagradnim skladom 4.771.360 evrov v Madridu, španski zvezdnik Rafael Nadal, je polfinalni obračun z Andyjem Murrayem končal sklonjene glave. Drugopostavljeni Škot je bil namreč po dveh urah in 11 minutah razmeroma izenačene tekme od petega nosilca boljši s 7:5 in 6:4. S kom se bo pomeril v jutrišnjem finalu, bo znano po koncu večernega drugega polfinalnega dvoboja med prvim »loparjem« sveta, Srbom Novakom Đokovićem, ki ni na celem turnirju oddal še niti niza (oziroma zgolj 16 iger), in šestopostavljenim Japoncem Keijem Nišikorijem, ki je porabil ogromno energije za četrtfinalni uspeh nad avstralskim »grdim račkom« Nickom Kyrgiosom. V uvodnem nizu je Nadal oddal servis že v četrti igri, kar je Otočan izkoristil in nato pobegnil že s 4:1, zatem pa tekmecu …