Marguč za konec podobno kot na SP

Kategorija: Zimski Sat, 18 Mar 2017 13:55:00 +0100 Winterberg - Takoj po svetovnem prvenstvu v Sierri Nevadi se, s kopico logističnih preglavic, v nemškem Winterbergu zaključuje sezona svetovnega pokala v paralelnih disciplinah. Danes je bila, s kvalifikacijami vred, ki so bile sprva predvidene že za včeraj, na sporedu deževna posamična slalomska preizkušnja, jutri bo še ekipna. Tokrat je imela slovenska odprava vendarle svojega predstavnika v izločilnih bojih, kamor je z odličnim šestim časom kvalifikacij napredoval Rok Marguč, ki je tako v osmini finala lahko izbiral progo. Odločil se je za rdečo, a si na njej po spodbudnem začetku v spodnjem delu privoščil napako, zato je v četrtfinale napredoval Švicar Nevin Galmarini, bronasti veleslalomist s svetovnega prvenstva. Za 30-letnega Marguča, ki se je v Sierri Nevadi ravno tako prebil v finalne obračune in obtičal v osmini finala, je bila to šele ...

Kategorija: Zimski Sat, 18 Mar 2017 13:55:00 +0100 Winterberg – Takoj po svetovnem prvenstvu v Sierri Nevadi se, s kopico logističnih preglavic, v nemškem Winterbergu zaključuje sezona svetovnega pokala v paralelnih disciplinah. Danes je bila, s kvalifikacijami vred, ki so bile sprva predvidene že za včeraj, na sporedu deževna posamična slalomska preizkušnja, jutri bo še ekipna. Tokrat je imela slovenska odprava vendarle svojega predstavnika v izločilnih bojih, kamor je z odličnim šestim časom kvalifikacij napredoval Rok Marguč, ki je tako v osmini finala lahko izbiral progo. Odločil se je za rdečo, a si na njej po spodbudnem začetku v spodnjem delu privoščil napako, zato je v četrtfinale napredoval Švicar Nevin Galmarini, bronasti veleslalomist s svetovnega prvenstva. Za 30-letnega Marguča, ki se je v Sierri Nevadi ravno tako prebil v finalne obračune in obtičal v osmini finala, je bila to šele …