Mariborčani pred zahtevno nalogo

Kategorija: Nogomet Thu, 18 Aug 2016 21:31:00 +0200 Baku - Slovenski nogometni podprvak Maribor bo imel v povratnem dvoboju četrtega kola kvalifikacij za evropsko ligo prihodnji četrtek v Ljudskem vrtu težko delo, če bo želel izničiti zaostanek dveh golov z današnjega prvega obračuna z azerbajdžansko Gabalo. Čeravno so vijoličasti odlično začeli in po zaslugi kapetana Marcosa Tavaresa v 17. minuti celo prvi vodili, so gostitelji tehtnico hitro zasukali na svojo stran in zmagali s 3:1. Ključni so bili uvodni trenutki drugega polčasa, ko se je v razmaku treh minut dvakrat med strelce vpisal francoski napadalec Bagaliy Dabo in tako strl nasprotnikov odpor. V 17. minuti se je nakazoval drugačen razplet. Zmagovito akcijo je začel Erik Janža, ki je z leve strani poslal predložek v osrčje kazenskega prostora Damjanu Boharju, njegov strel je domači vratar, izkušen Ukrajinec Dmitro Bezotosni, še ...

Kategorija: Nogomet Thu, 18 Aug 2016 21:31:00 +0200 Baku – Slovenski nogometni podprvak Maribor bo imel v povratnem dvoboju četrtega kola kvalifikacij za evropsko ligo prihodnji četrtek v Ljudskem vrtu težko delo, če bo želel izničiti zaostanek dveh golov z današnjega prvega obračuna z azerbajdžansko Gabalo. Čeravno so vijoličasti odlično začeli in po zaslugi kapetana Marcosa Tavaresa v 17. minuti celo prvi vodili, so gostitelji tehtnico hitro zasukali na svojo stran in zmagali s 3:1. Ključni so bili uvodni trenutki drugega polčasa, ko se je v razmaku treh minut dvakrat med strelce vpisal francoski napadalec Bagaliy Dabo in tako strl nasprotnikov odpor. V 17. minuti se je nakazoval drugačen razplet. Zmagovito akcijo je začel Erik Janža, ki je z leve strani poslal predložek v osrčje kazenskega prostora Damjanu Boharju, njegov strel je domači vratar, izkušen Ukrajinec Dmitro Bezotosni, še …