Martin Fourcade ubranil zlato v zasledovanju

Kategorija: Zimski Sun, 12 Feb 2017 16:06:00 +0100 Hochfilzen - Najboljši biatlonec sezone Martin Fourcade blesti tudi na svetovnem prvenstvu v Hochfilznu. Na zasledovalni tekmi je z enim zgrešenim strelom za 22 sekund premagal Norvežana Johannesa Thingnesa Boeja, ki je kar trikrat meril mimo tarče, in neuničljivega norveškega veterana Oleja Einarja Björendalna, ki je pri 43 letih osvojil že svoje 45. odličje na svetovnih prvenstvih. Martin Fourcade se je z 11. zlato medaljo na svetovnih prvenstvih prebil na tretje mesto na biatlonski večni lestvici.  Eno najboljših predstav sezone je pokazal Klemen Bauer, ki je s 33. mesta po šprintu napredoval na 16. mesto. Dosegljiva je bila tudi deseterica, Bauer je tekel zelo hitro, a je moral na zadnjem streljanju dvakrat v kazenski krog. »Na srečo me uvodna zgrešena strela na zadnjem streljanju nista spravila iz tira in mi je ...

Kategorija: Zimski Sun, 12 Feb 2017 16:06:00 +0100 Hochfilzen – Najboljši biatlonec sezone Martin Fourcade blesti tudi na svetovnem prvenstvu v Hochfilznu. Na zasledovalni tekmi je z enim zgrešenim strelom za 22 sekund premagal Norvežana Johannesa Thingnesa Boeja, ki je kar trikrat meril mimo tarče, in neuničljivega norveškega veterana Oleja Einarja Björendalna, ki je pri 43 letih osvojil že svoje 45. odličje na svetovnih prvenstvih. Martin Fourcade se je z 11. zlato medaljo na svetovnih prvenstvih prebil na tretje mesto na biatlonski večni lestvici.  Eno najboljših predstav sezone je pokazal Klemen Bauer, ki je s 33. mesta po šprintu napredoval na 16. mesto. Dosegljiva je bila tudi deseterica, Bauer je tekel zelo hitro, a je moral na zadnjem streljanju dvakrat v kazenski krog. »Na srečo me uvodna zgrešena strela na zadnjem streljanju nista spravila iz tira in mi je …