Matic Rebec prvič na tuje

Kategorija: Košarka Thu, 07 Sep 2017 09:28:00 +0200 Ljubljana - Slovenski košarkar Matic Rebec si je z uspešnimi igrami v zadnjih sezonah najprej priboril nastop v majici z državnim grbom, v kateri te dni tekmuje na eurobasketu, zdaj pa ga bo pot, prvič v karieri, vodila tudi na tuje. Potem ko je v minulih dveh sezonah branil barve novomeške Krke, se bo v prihajajoči preselil v Rusijo, k prvoligašu Jeniseju iz tretjega največjega sibirskega mesta Krasnojarska, poroča spletni portal Slovenska košarka. Rebec je bil eden od dveh reprezentantov na evropskem prvenstvu (ob dosedanjem soigralcu Žigi Dimcu) s slovenskim delodajalcem. Jenisej je v minuli sezoni v močnem ruskem prvenstvu zasedel šesto mesto (v četrtfinalnem dvoboju je bil od njega brez izgubljenega obračuna boljši poznejši finalist Himki), medtem ko je v evropskem pokalu obtičal v četrtfinalu po porazu z belgijskim Oostendejem. ...

Kategorija: Košarka Thu, 07 Sep 2017 09:28:00 +0200 Ljubljana – Slovenski košarkar Matic Rebec si je z uspešnimi igrami v zadnjih sezonah najprej priboril nastop v majici z državnim grbom, v kateri te dni tekmuje na eurobasketu, zdaj pa ga bo pot, prvič v karieri, vodila tudi na tuje. Potem ko je v minulih dveh sezonah branil barve novomeške Krke, se bo v prihajajoči preselil v Rusijo, k prvoligašu Jeniseju iz tretjega največjega sibirskega mesta Krasnojarska, poroča spletni portal Slovenska košarka. Rebec je bil eden od dveh reprezentantov na evropskem prvenstvu (ob dosedanjem soigralcu Žigi Dimcu) s slovenskim delodajalcem. Jenisej je v minuli sezoni v močnem ruskem prvenstvu zasedel šesto mesto (v četrtfinalnem dvoboju je bil od njega brez izgubljenega obračuna boljši poznejši finalist Himki), medtem ko je v evropskem pokalu obtičal v četrtfinalu po porazu z belgijskim Oostendejem. …