Mrakova in Macarolova ostajata v borbi za medalje

Kategorija: Drugi športi Tue, 11 Jul 2017 20:22:00 +0200 Solun - Slovenski jadralki Tina Mrak in Veronika Macarol ostajata na drugem mestu. Na svetovnem prvenstvu v razredu 470 še vedno zaostajata za dve točki za Britansko dvojico Hannah Mills in Eilidh McIntyre. Jadralki Piranskega pirata sta v današnjih plovih zasedli tretje in 14. mesto, ker pa se je najslabši izid izbrisal ostajata drugi. Dve točki za njima sta Poljakinji Agnieszka Skrzypulec in Irmina Mrozek Gliszczynska. STA poroča, da slovenski tekmovalki iz Grčije sporočata: »Prvo regato sva odlično startali, obrnili bojo kot prvi, v stranici z vetrom pa so se nama jadrnice že malo približale. Na bojah v krmo sva obrnili napačen 'gate, tako da sta naju dve jadrnici prehiteli. Prvi današnji plov sva končali na 3. mestu. V drugi regati sva imeli dobro startno pozicijo, vendar v trenutku starta ...

Kategorija: Drugi športi Tue, 11 Jul 2017 20:22:00 +0200 Solun – Slovenski jadralki Tina Mrak in Veronika Macarol ostajata na drugem mestu. Na svetovnem prvenstvu v razredu 470 še vedno zaostajata za dve točki za Britansko dvojico Hannah Mills in Eilidh McIntyre. Jadralki Piranskega pirata sta v današnjih plovih zasedli tretje in 14. mesto, ker pa se je najslabši izid izbrisal ostajata drugi. Dve točki za njima sta Poljakinji Agnieszka Skrzypulec in Irmina Mrozek Gliszczynska. STA poroča, da slovenski tekmovalki iz Grčije sporočata: »Prvo regato sva odlično startali, obrnili bojo kot prvi, v stranici z vetrom pa so se nama jadrnice že malo približale. Na bojah v krmo sva obrnili napačen ‘gate, tako da sta naju dve jadrnici prehiteli. Prvi današnji plov sva končali na 3. mestu. V drugi regati sva imeli dobro startno pozicijo, vendar v trenutku starta …