Mrakova in Macarolova pred zadnjim dnem sedmi

Kategorija: Drugi športi Fri, 31 Mar 2017 21:02:00 +0200 Palma de Mallorca - Slovenski jadralki Veronika Macarol in Tina Mrak sta zadnji dan polfinalnih tekem prve letošnje regate za evropski pokal princese Sofije v španski Palma de Mallorci odlično jadrali in tudi zmagali v prvem plovu, ostajata pa na skupnem sedmem mestu, kar pomeni uvrstitev v sobotno regato za medalje med najboljšimi osmimi posadkami razreda 470. V razredu 49er sta danes dobro jadrala tudi Peter Janežič in Anže Podlogar, odjadrali so tri plove, v prvem sta prijadrala na 5. mesto, v zadnjem pa na 8., napredovala pa sta na skupno 23. mesto in tako končala nastope na prvem letošnjem evropskem pokalu v Španiji. Najbolje doslej sta danes jadrali tudi sestri Pletikos, ki sta prav tako jadrali v zlati skupini, Kim je zadnji dan napredovala za devet mest in končala 28. mestu, ...

Kategorija: Drugi športi Fri, 31 Mar 2017 21:02:00 +0200 Palma de Mallorca – Slovenski jadralki Veronika Macarol in Tina Mrak sta zadnji dan polfinalnih tekem prve letošnje regate za evropski pokal princese Sofije v španski Palma de Mallorci odlično jadrali in tudi zmagali v prvem plovu, ostajata pa na skupnem sedmem mestu, kar pomeni uvrstitev v sobotno regato za medalje med najboljšimi osmimi posadkami razreda 470. V razredu 49er sta danes dobro jadrala tudi Peter Janežič in Anže Podlogar, odjadrali so tri plove, v prvem sta prijadrala na 5. mesto, v zadnjem pa na 8., napredovala pa sta na skupno 23. mesto in tako končala nastope na prvem letošnjem evropskem pokalu v Španiji. Najbolje doslej sta danes jadrali tudi sestri Pletikos, ki sta prav tako jadrali v zlati skupini, Kim je zadnji dan napredovala za devet mest in končala 28. mestu, …