Na generalki poraz vijoličnih (VIDEO)

Kategorija: Nogomet Fri, 07 Jul 2017 06:58:00 +0200 Maribor - Kar 1500 navijačev je sinoči v Ljudskem vrtu spremljalo zadnjo pripravljalno tekmo nogometašev Maribora pred začetkom evropske sezone, videlo pa poraz svojih ljubljencev proti Krasnodarju, ki zadnje sezone kroji vrh ruskega prvoligaškega tekmovanja (enkrat je bil tretji in dvakrat četrti). Tokrat je zmagal z 2:0 (1:0). Na seznamu poškodovanih so še vedno Damjan Bohar, Jean-Claude Billong in Denis Šme, medtem ko sta se novinec Jasmin Mešanović in Valon Ahmedi po hitrem postopku vrnila po neprijetnostih iz prejšnjega obračuna z Interjem iz Zaprešića. Dvoboj se za varovance Darka Milaniča ni začel spodbudno, zaostajali so že po devetih minutah. Po predložku v kazenski prostor namreč 25-letni švedski zvezni igralec Viktor Claesson ni okleval, temveč je natančno sprožil pod prečko, vratar Jasmin Handanović je bil brez moči. Isti igralec je bil še enkrat ...

Kategorija: Nogomet Fri, 07 Jul 2017 06:58:00 +0200 Maribor – Kar 1500 navijačev je sinoči v Ljudskem vrtu spremljalo zadnjo pripravljalno tekmo nogometašev Maribora pred začetkom evropske sezone, videlo pa poraz svojih ljubljencev proti Krasnodarju, ki zadnje sezone kroji vrh ruskega prvoligaškega tekmovanja (enkrat je bil tretji in dvakrat četrti). Tokrat je zmagal z 2:0 (1:0). Na seznamu poškodovanih so še vedno Damjan Bohar, Jean-Claude Billong in Denis Šme, medtem ko sta se novinec Jasmin Mešanović in Valon Ahmedi po hitrem postopku vrnila po neprijetnostih iz prejšnjega obračuna z Interjem iz Zaprešića. Dvoboj se za varovance Darka Milaniča ni začel spodbudno, zaostajali so že po devetih minutah. Po predložku v kazenski prostor namreč 25-letni švedski zvezni igralec Viktor Claesson ni okleval, temveč je natančno sprožil pod prečko, vratar Jasmin Handanović je bil brez moči. Isti igralec je bil še enkrat …