Na naslednji oviri čakajo Domžale Islandci

Kategorija: Nogomet Fri, 07 Jul 2017 07:28:00 +0200 Domžale - Potem ko so nogometaši Domžal tudi v povratnem dvoboju prvega kola kvalifikacij za evropsko ligo včeraj še drugič, tudi na gostovanju, odpravili estonsko Floro (3:2, skupno 5:2), so dobili tudi tekmeca v drugem kvalifikacijskem kolu. To je islandski predstavnik Valur Reykjavik, ki je v povratnem obračunu pred domačimi navijači z 1:0 odpravil latvijski Ventspils, v prvem dvoboju sta se tekmeca razšla brez zmagovalca in brez zadetkov. Mož odločitve je bil branilec Sigurdun Egill Larusson, ki je v 71. minuti z edinim zadetkom kronal premoč gostiteljev (55-odstotna posest žoge, razmerje strelov 7:1, v okvir vrat 4:0, koti kar 12:1), za nameček je poražencem pet minut pozneje medvedjo uslugo naredil prekaljeni 38-letni čuvaj mreže Andrejs Pavlovs, ki je moral zavoljo rdečega kartona predčasno pod prho. Prva tekma drugega kola kvalifikacij bo ...

Kategorija: Nogomet Fri, 07 Jul 2017 07:28:00 +0200 Domžale – Potem ko so nogometaši Domžal tudi v povratnem dvoboju prvega kola kvalifikacij za evropsko ligo včeraj še drugič, tudi na gostovanju, odpravili estonsko Floro (3:2, skupno 5:2), so dobili tudi tekmeca v drugem kvalifikacijskem kolu. To je islandski predstavnik Valur Reykjavik, ki je v povratnem obračunu pred domačimi navijači z 1:0 odpravil latvijski Ventspils, v prvem dvoboju sta se tekmeca razšla brez zmagovalca in brez zadetkov. Mož odločitve je bil branilec Sigurdun Egill Larusson, ki je v 71. minuti z edinim zadetkom kronal premoč gostiteljev (55-odstotna posest žoge, razmerje strelov 7:1, v okvir vrat 4:0, koti kar 12:1), za nameček je poražencem pet minut pozneje medvedjo uslugo naredil prekaljeni 38-letni čuvaj mreže Andrejs Pavlovs, ki je moral zavoljo rdečega kartona predčasno pod prho. Prva tekma drugega kola kvalifikacij bo …