Na Poljskem igral le Morgan

Kategorija: Košarka Wed, 07 Feb 2018 06:00:00 +0100 Ljubljana – Poslovilni nastop v Fibini ligi prvakov je bil za košarkarje Petrola Olimpije gola formalnost in v tem slogu so se ga v glavnem tudi lotili. Ob desetem porazu v 14 kolih je na nekoliko višji ravni igral le center Jordan Morgan, a s 17 točkami in 12 skoki ni mogel preprečiti druge zmage Rose Radoma, desete zasedbe poljske lige.  Brez Mirze Begića, Domna Lorbka, Erjona Kastratija, Igorja Tratnika in že od 11. minute tudi brez Roka Badžima, ki je prejel močan udarec v nos in moral v bolnišnico, so Ljubljančali delovali sila nezbrano. Posledica je bil serija izgubljenih žog (na koncu 19) in zgrešenih metov. Po vodstvu s 13:8 so Ljubljančani prejeli 13 točk brez odgovora, v 15. minuti pa so zaostajali s 15:25. V tretji četrtini (18:15) ...

Kategorija: Košarka Wed, 07 Feb 2018 06:00:00 +0100 Ljubljana – Poslovilni nastop v Fibini ligi prvakov je bil za košarkarje Petrola Olimpije gola formalnost in v tem slogu so se ga v glavnem tudi lotili. Ob desetem porazu v 14 kolih je na nekoliko višji ravni igral le center Jordan Morgan, a s 17 točkami in 12 skoki ni mogel preprečiti druge zmage Rose Radoma, desete zasedbe poljske lige.  Brez Mirze Begića, Domna Lorbka, Erjona Kastratija, Igorja Tratnika in že od 11. minute tudi brez Roka Badžima, ki je prejel močan udarec v nos in moral v bolnišnico, so Ljubljančali delovali sila nezbrano. Posledica je bil serija izgubljenih žog (na koncu 19) in zgrešenih metov. Po vodstvu s 13:8 so Ljubljančani prejeli 13 točk brez odgovora, v 15. minuti pa so zaostajali s 15:25. V tretji četrtini (18:15) …