Na prvi evropski tekmi sezone zmaji blizu, a brez uspeha

Kategorija: Košarka Wed, 12 Oct 2016 22:40:00 +0200 Ljubljana - Košarkarji Uniona Olimpije so v prvi tekmi nove sezone v evropskem pokalu (skupina D) izgubili z ruskim klubom Lokomotiv Kuban iz Krasnodarja. Rusi so zmagali z 72:64 (12:12, 31:24, 52:43). Košarkarji Uniona Olimpije so odigrali drugi tekmo v svojem starem in zdaj začasnem domu v Tivoliju. Potem ko so pred dnevi prvič zmagali v regionalnem tekmovanju, ligi Aba proti črnogorskemu Mornarju, so imeli danes precej težje delo, saj je v goste prišel močan ruski klub, lanski udeleženec zaključnega turnirja evrolige. V začetnih minutah so domači držali korak z Rusi, predvsem po zaslugi Mirka Mulalića, pa tudi dokaj nezbranega začetka tekmecev. Goste so po zaostanku ujeli in povedli z 12:10. V nadaljevanju Ljubljančani niso popuščali, Gregor Hrovat je navijače navdušil z dvema atraktivnima potezama, vodstvo pa so zmaji ohranili vse do ...

Kategorija: Košarka Wed, 12 Oct 2016 22:40:00 +0200 Ljubljana – Košarkarji Uniona Olimpije so v prvi tekmi nove sezone v evropskem pokalu (skupina D) izgubili z ruskim klubom Lokomotiv Kuban iz Krasnodarja. Rusi so zmagali z 72:64 (12:12, 31:24, 52:43). Košarkarji Uniona Olimpije so odigrali drugi tekmo v svojem starem in zdaj začasnem domu v Tivoliju. Potem ko so pred dnevi prvič zmagali v regionalnem tekmovanju, ligi Aba proti črnogorskemu Mornarju, so imeli danes precej težje delo, saj je v goste prišel močan ruski klub, lanski udeleženec zaključnega turnirja evrolige. V začetnih minutah so domači držali korak z Rusi, predvsem po zaslugi Mirka Mulalića, pa tudi dokaj nezbranega začetka tekmecev. Goste so po zaostanku ujeli in povedli z 12:10. V nadaljevanju Ljubljančani niso popuščali, Gregor Hrovat je navijače navdušil z dvema atraktivnima potezama, vodstvo pa so zmaji ohranili vse do …