Na svoj račun je prišla tudi Lindsey Vonn

Kategorija: Avtomoto Sun, 23 Oct 2016 23:00:00 +0200 Austin – Lewis Hamilton je po skoraj treh sušnih mesecih vendarle spet dočakal zmago v formuli 1, potem ko je bil že tretjič zapored najhitrejši na veliki nagradi ZDA. Mercedesovo slavje je sinoči dopolnil drugouvrščeni Nico Rosberg, ki ostaja v vodstvu za SP, tretji pa je v cilj pridrvel Red Bullov dirkač Daniel Ricciardo.Hamilton, ki so mu v zadnjem obdobju življenje grenili slab(š)i štarti, je tokrat dobro speljal in unovčil najboljši štartni položaj, ki si ga je izbojeval v kvalifikacijah. Da je bilo njegovo začetno zadovoljstvo še večje, je poskrbel Ricciardo, ki se je z »rdečim bikom« prebil mimo njegovega moštvenega tekmeca Rosberga in ga potisnil na tretje mesto. Zaradi tega je lahko angleški šampion, za katerega je med drugimi iz garaže pesti stiskala tudi ameriška smučarska zvezdnica Lindsey Vonn, ...

Kategorija: Avtomoto Sun, 23 Oct 2016 23:00:00 +0200 Austin – Lewis Hamilton je po skoraj treh sušnih mesecih vendarle spet dočakal zmago v formuli 1, potem ko je bil že tretjič zapored najhitrejši na veliki nagradi ZDA. Mercedesovo slavje je sinoči dopolnil drugouvrščeni Nico Rosberg, ki ostaja v vodstvu za SP, tretji pa je v cilj pridrvel Red Bullov dirkač Daniel Ricciardo.Hamilton, ki so mu v zadnjem obdobju življenje grenili slab(š)i štarti, je tokrat dobro speljal in unovčil najboljši štartni položaj, ki si ga je izbojeval v kvalifikacijah. Da je bilo njegovo začetno zadovoljstvo še večje, je poskrbel Ricciardo, ki se je z »rdečim bikom« prebil mimo njegovega moštvenega tekmeca Rosberga in ga potisnil na tretje mesto. Zaradi tega je lahko angleški šampion, za katerega je med drugimi iz garaže pesti stiskala tudi ameriška smučarska zvezdnica Lindsey Vonn, …